Sportex Cestovné prívlačové prúty Salmon DeLuxe Travel 3m/100g

Sportex Cestovné prívlačové prúty Salmon DeLuxe Travel 3m/100g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prívlačový prút SPORTEX Salmon de Luxe Travel je ideálny 4 – dielny spoločník na cesty. Osadený pevným FUJI sedlom navijaka a kvalitnými SIC očkami. Celý popis
294,95 €
Vrátane DPH
Partner: SPORTS

Na objednanie u partnera

15.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100041289587

Popis

Prívlačové udice SPORTEX Salmon DeLuxe Travel


Každá z veľkých lososovitých rýb je veľmi silná, rýchla a jej ulovenie je výzvou. Preto vám teraz prinášame špeciálny prút na jej ulovenie a bezpečné podobratie.
Na stavbu blankov je použitý osvedčený HighModulus Carbon, naviac spevnený krížovým vinutím. Blank má extrémne rýchlu, poloparabolickú akciu. Papuľa veľkých salmonoidov je dosť tvrdá a preto sa od prútov vyžaduje rýchly a tvrdý zásek. Tvrdo sa bránia a preto je nutné mať prút, ktorý dokáže eliminovať výpady rýb a zároveň poskytuje dosatok silových rezerv v spodnej časti prúta. Salmon DeLux tieto požiadavky dobodky spĺňa a dáva vám tak dávku istoty pri zdolávaní naozaj veľkých jedincov.
Prúty sú osadené kvalitnými SIC očkami a odolným DPS sedlom navijaku. Všetko preto, aby prúty odolali veľkému tlaku počas zdolávania. Salmon DeLux je schopný odhadzovať nástrahy ťažké až 120g. Je tak vhodný na použitie s ťažšími umelými alebo živočíšnymi nástrahami. Všetko naviac v praktickom cestovnom prevedení, aby ste si mohli svoj obľúbený špeciál mohli zobrať na cesty po celom svete.

SPORTEX = garantovaná nemecká kvalita so zárukou 10rokov na blank!

Prečo si vybrať práve SPORTEX?
Spoločnosť SPORTEX má za sebou viac ako 60 ročný vývoj odľahčených uhlíkových kompozitov. Počas tejto doby sa z nej stal líder v oblasti stavby prútov pre športový rybolov. SPORTEX neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich materiálov a starostlivo si vyberá ďalšie doplnky prútov. Poctivá práca sa prenáša do výsledných produktov a na trh sa tak dostávajú jedinečné rybárske prúty, prinášajúce nevšedné zážitky.
SPORTEX si ako jediná firma na trhu dovolí poskytovať na svoje blanky záruku až 10 rokov. To svedčí o ich kvalite, ktorú neposkytuje žiadna iná spoločnosť.