Cormoran Prút RayCor-X Spin 2,4 m 70-135 g

Značka: Cormoran Náš kód: 100002143010

Partnerský predajDoprava zadarmoNovinka

Cormoran Prút RayCor-X Spin 2,4 m 70-135 g

X v názve RayCor znamená Xtra-rýchlu akciu pre perfektné ovládanie nástrahy, dlhé a presné hody a bezproblémové zdolávanie ryby aj na veľkú vzdialenosť od brehu. Celý popis

94.12
94,12 € vrátane DPHBežná cena: 103,54 €, Ušetríte 9,42 € (9 %)
Cena s MALL kartou:
44,12 €
Viac info tu
Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

X v názve RayCor znamená Xtra-rýchlu akciu pre perfektné ovládanie nástrahy, dlhé a presné hody a bezproblémové zdolávanie ryby aj na veľkú vzdialenosť od brehu.

Tam, kde ostatní rybáři dosahují svých limitů, RayCor X pokračuje směle dál. Poskytované silové rezervy jsou velkou jistotou a obrovským plusem co se týče výkonu. Při opravdu silných náhozech, které RayCor X snadno zvládne, jednoduše získáte nějaké metry navíc a precizně umístíte nástrahu dokonce i na opravdu velké vzdálenosti. 

 

Nástrahu na druhém konci prutu krásně cítíte a můžete tak kontrolovat její akci v každé situaci. To je velké plus při lovu dravců a mnoho rybářů zatím nemělo možnost si takovýto pocit užít. RayCor X je prut pro každou příležitost a pro každodenní použití, zacílen na širokou škálu ryb od pstruhů přes candáty až po štiky.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Počet dielov 2
Počet očiek 7
Transp. dĺžka 1,25 m
Hmotnosť 165 g