Cormoran Corman Prút GTS Ultra L 2,2 m 2-10 g

Cormoran Corman Prút GTS Ultra L 2,2 m 2-10 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Výkonný prívlačový prút s veľmi rýchlou akciou špičky je vhodný pre lov všetkých druhov veľkých predátorov, ako sú napríklad šťuky a zubáče. Celý popis

58
58 € Vrátane DPH
Na sklade posledný 1 kus

Kód: 100004397675

Popis

Popis produktu

Výkonný prívlačový prút s veľmi rýchlou akciou špičky je vhodný pre lov všetkých druhov veľkých predátorov, ako sú napríklad šťuky a zubáče. Tento prút je univerzálne vhodný pre prácu s takmer všetkými druhmi obľúbených gumových nástrah. Prémiový High-Modulus karbón umožňuje s prútom nahodiť na veľkú vzdialenosť, má perfektné akciu a dokáže svoju silu pri každom zdolávaní ryby.

 

Tieto prúty sú zosobnením moderného lovu predátorov ako žiadna iná séria prútov

 

Prúty Corman GTS sú výsledkom štyroch krokov vývoja – na každý z nich bol kladený rovnako veľký dôraz. Dizajn prútu, materiál z karbónových vlákien, konštrukcia blanku a samotná výroba sú ovplyvnené najmodernejšími technológiami a tradičným remeselným spracovaním. V každučký detaile prútu Corman GTS nájdete kúsok z tradičnej stavby prútu. Vynikajúce materiály a spôsob výroby dovoľujú ultra rýchlu akciu prútu a silu, ktorú ucítite v každom nahodení a pri každom zdolávaní ryby.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 2,2 m
Záťaž 10 g
Počet dielov 2
Transp. dĺžka 1,1 m
Hmotnosť 120 g