Berg Buzzy príves S

Berg Buzzy príves S

Hodnotenie: 4
74 € 67,90 €

Chcete mať svoj BERG Buzzy kompletný? Pripojte BERG Buzzy príves a od teraz bude ľahké voziť svoje veci so sebou. Vďaka prívesu bude hra vonku ešte zábavnejšia! Vlož do prívesu piknikový kôš, hračky alebo iné veci a dobrodružstvo začína.

Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom-56%
58,45 € 25,43 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Príves s držadlami Claas-53%
58,45 € 27,25 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Rolly Toys Rolly tanker 2osý-strieborný
87,99 € 78,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny detský tanker 2 osý v striebornom prevedení je možné pripojiť k vozíkom Rolly Toys. Vhodný pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné a odolné prevedenie.

BIG Big Bobby - prívesný vozík
24 € 18 €

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.

Falk Príves štvorkolesový Claas Maxi s príslušenstvom
78,20 € 62,90 €

Novinka

Štvorkolesový príves Class v zelenej farbe je perfektným doplnkom každého šlapacieho traktoríka značky Falk. Súčasťou prívesu je aj lopata a hrable s háčikom. „Práce na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Přívěs cisterna

Falk Přívěs cisterna

Hodnotenie: 5
86 € 69,90 €

Přívěs cisterna se hodí ke každému šlapacímu traktoru Falk. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemedělce od 2 let.