A-B A-B Dámsky prívesok strieborného kruhu s českým granátom CS-1724, Ag 925/1000+Rh

A-B A-B Dámsky prívesok strieborného kruhu s českým granátom CS-1724, Ag 925/1000+Rh

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kameň: Český minerál, Unikátny český granát Séria: Garnet heart Rozměry: 6×15 mm Materiál: striebro 925/1000 Produkcia: Česká republika Váha: 0.8 gr Celý popis
33 €
Partner: Zlatka

Skladom u partnera 5 kusov

19.4.2021 - 20.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100048128001

Popis

Dámsky prívesok strieborného kruhu s českým granátom


https://www.youtube.com/watch?…

 Prekvapivo, nie všetky šperky vyzerajú slušne. Drahé šperky často vyzerajú nemotorne a príliš prepracovane. Ak však hovoríme o tomto striebornom prívesku, vyzerá to prekvapivo harmonicky. Produkt je ideálny pre akýkoľvek vzhľad – prísne obchodné oblečenie, romantické rande, zábavná párty alebo príjemné priateľské stretnutie.

 Príjemný lesk vzácneho kovu z 925 vzoriek vytvára vynikajúci dojem a elegantné tvary a brúsené okraje naznačujú vysokú kvalitu produktu. A pekné je, že tento vzhľad sa zachová po dlhú dobu – striebro sa nezmizne ani poškriabe vďaka špeciálnemu ochrannému povlaku na báze ródia.

 Okrem toho má striebro blahodárne účinky na organizmus. Vďaka tomu sa vrásky vyhladzujú, pokožka získava druhú mladosť a vylučujú sa aj toxíny. Verí sa, že striebro je schopné poskytnúť majiteľovi silnú intuíciu a dar predvídavosti, ako aj spoľahlivo ho chrániť pred zlým okom, závisťou, kliatbami a zlým urážkou na cti.

 Skutočnou ozdobou produktu je jedinečný klenot – pyrop. Jedná sa o rôzne granát, ktoré sa vyznačuje tmavým rubínovým odtieňom. V ezoterike má tento kameň silnú ohnivú energiu, takže je skvelý pre Barana, Ľvov a Strelca. Nosenie tohto produktu zdôrazní energiu charakteru, vysokú vôľu a odvahu. granát okrem toho pomáha normalizovať krvný tlak, stimuluje kardiovaskulárny systém a pečeň a zabraňuje srdcovým chorobám.