Tavalax Masážna podložka - celotelová s 9mi motormi a ohrevom

Tavalax Masážna podložka - celotelová s 9mi motormi a ohrevom


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Skvelá mikroprocesorom riadená masážna podložka s veľmi príjemným vyhrievaním je účinná na všetky časti ľudského tela, napríklad krk, chrbát a kríže, ruky, brucho, hrudník, sedacie svaly alebo vaše nohy. Celý popis

90
110 € Vrátane RP a DPH
90 €
-18%
Na objednanie u partnera

Kód: 100032914035

Popis

Popis produktu

Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet sa čomu čudovať, celý deň namáhame oporu nášho tela, ktorou je chrbtica. Tá drží celú našu telesnú konštrukciu. Teraz je pred vami jedinečná možnosť sa týchto nepríjemných bolestí zbaviť. A to nielen bolestí chrbtice.

Skvelá mikroprocesorom riadená masážna podložka s veľmi príjemným vyhrievaním je účinná na všetky časti ľudského tela, napríklad krk, chrbát a kríže, ruky, brucho, hrudník, sedacie svaly alebo vaše nohy.

Teraz sa budete z práce tešiť domov na to naozajstné odpočinutie. A to všetko iba vďaka 30 minútam na našej masážnej podložke s vyhrievaním. Je to všetko veľmi jednoduché, nastavíte intenzitu, ľahnete si alebo sadnete a už si len užívate príjemnú masáž a relaxáciu, po ktorej sa budete cítiť uvoľnení a spokojnejší. Všetko je užívateľsky príjemné a prístroj zvládne ovládať naozaj každý.

 

Tak neváhajte a užívajte si príjemnú relaxáciu spojenú s odstránením bolestí krku,chrbtice,nôh alebo sedacích svalov atď. Prístroj je tiež účinný v boji proti chronickým chorobám. Je vedecky dokázané, že mikroprocesorom riadená masážna podložka s vyhrievaním pomáha odstraňovať príznaky stresu, neurózy a ďalších chronických ochorení. Tento prístroj sa stane vašim neoceniteľným pomocníkom pre každodenný život.

Masážna podložka:

9 vibračných článkov v podložke pre vibračnú masáž.

3 úrovne intenzity masáže, ľahká relaxačná, stredná alebo intenzívna masáž samostatne nastaviteľná. 

4 masážne zóny pre prostredie krku, chrbta, krížov a dolných končatín, každá zóna samostatne nastaviteľná.

funkcia vyhrievanie-obvzlášť doporučujeme v chladných obdobiach

jednoduché ovládanie masážnej podložky pomocou ovládača

masážna podložka uložiteľná na kreslo,sedaciu súpravu,posteľ atď.


https://www.youtube.com/watch?…


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Celé telo áno
Chrbát áno
Nohy áno
Farba čierna