BeautyRelax Ultrazvuková kavitácia 3v1
61 €
+ doprava zadarmo

Ultrazvuková kavitácia Beaty Relax 3v1 BR-720 slúži k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpúšťaniu tukových buniek a následne zmenšenie ošetrovaných partií. Ďalšou funkciou je terapia infračerveným svetlom a elektrická stimulácia svalov (EMS).


Airbi FIT Bezdrôtový masážny prístroj
95,79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny masážny prístroj *Airbi FIT** je jedinečná pomôcka zlepšenia krvného obehu a metabolizmu, odbúranie celulitídy a stresu, vhodná pre príjemnú a účinnú masáž celého tela. Súčasťou prístroja je 5 vymeniteľných hlavíc pre rôzne časti ľudského tela.


BeautyRelax Booster
34,76 €

Inovativní řešení v oblasti neinvazivního formování prsou. BeautyRelax Booster stimuluje prsní svaly mikro elektrickými pulzy, přenášenými pomocí gelových elektrod. Aplikátory se přizpůsobí velikosti prsou každé uživatelky. Pomocí ovládací jednotky lze nastavit intenzitu a frekvenci pulzní stimulace.


BeautyRelax BR-460

BeautyRelax BR-460

Hodnotenie: 3,5
37 €

24,40 €

Zoštíhľujúci sauna pás BeautyRelax ® BR-460 predstavuje jednu z možností, ako svoje úsilie dotiahnuť do úspešného konca! Sauna pás môžete aplikovať nielen na oblasť brucha, ale aj na ostatné problematické partie ako sú boky, zadoček a stehná!


BeautyRelax BR-655
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrostimulátor značky BeautyRelax oceníte predovšetkým pri formovaní postavy, pri aktívnom posilňovaní svalov a tiež vám pomôže s uvoľnením svalového napätia. Stimulátor je možné použiť na stimuláciu bedier, brucha, krku, apod.


BeautyRelax Cellushape
57,62 €
+ doprava zadarmo

Kompaktní ruční masážní přístroj pro ošetření obličeje a těla. BeautyRelax Cellushape zmírňuje příznaky celulitidy a napomáhá formovat postavu. 3D masážní mechanismus proniká hluboko do podkožních tukových buněk. Nástavec na obličej zlepšuje krevní oběh a vstřebávání kosmetických přípravků.


BeautyRelax Elektrostimulátor
30,40 €

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-670 stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k jejich posilování. Využijete ho nejen k efektivnímu formování postavy, ale také pro účinnou masáž unaveného svalstva. Vhodné i jako podpora při hubnutí, možnost využití při boji s celulitidou.


BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť L 42/44
12,90 €

10,40 €

Sťahovacie legíny veľkosti L sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.


BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť M 40/42
12,90 €

10,40 €

Sťahovacie legíny veľkosti M sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.


BeautyRelax Sťahovacie legíny - veľkosť XL 44/46
12,90 €

10,40 €

Sťahovacie legíny veľkosti XL sú určené k zoštíhleniu problematických partií v oblasti bruška, bokov, zadku a nôh. Legíny v praktickej telovej farbe vyformujú okamžite vašu postavu. Vďaka bezšvovej technológii a kvalitnému materiálu je zabezpečené príjemné nosenie a zároveň vás legíny nebudú nikde škrtiť.


BEURER CM 50-27%

BEURER CM 50

Hodnotenie: 5
39,99 €

29 €

Výpredaj

Masážny prístroj proti celulitíde. Prekrvuje jednotlivé vrstvy kože. Ideálna starostlivosť v pohodlí domova aj vďaka jednoduchej aplikácii. Prístroj má ergonomický tvar a individuálne nastaviteľnú rukoväť. Súčasťou sú snímateľné masážne valčeky pre jednoduché čistenie. Je možné nastaviť 2 stupne intenzity masáže.


BEURER EM 80

BEURER EM 80

Hodnotenie: 4,5
107,99 €

70,70 €
+ doprava zadarmo

Záruka 3 roky

Elektrostimulátor Beurer EM 80 přispívá ke zmírňování bolesti, zachování tělesné kondice, uvolnění, revitalizaci svalů a boji proti únavě. Má 4 nezávislé stimulační kanály a osm samolepicích elektrod. Můžete si vybrat z 30ti předprogramovaných činností.


BEURER MG 40

BEURER MG 40

Hodnotenie: 4,5
29,20 €

25 €

Záruka 3 roky

Ručná infračervená masáž Beurer MG 40 poskytuje príjemnú a uvoľňujúcu vibračná masáž. Prístroj má 4 nástavce, rotačnú hlavicu pre pohodlné užívanie a protišmykovou rukoväť. Masáž je možné nastaviť do 3 úrovní.


Lanaform Masážny prístroj Skin Mass
42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masážny prístroj Skin Mass slúži k boju proti celulitíde a obnove sviežej a hladkej pokožky. Prístroj aktívne pôsobí až do hlbších vrstiev pokožky. Možnosť voľby medzi 3 funkciami s odlišnými intenzitami masáže.


Lanaform Stop Cell
28,90 €
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážny prístroj Stop Cell je vysoko efektívnym pomocníkom v boji proti celulitíde. Prístroj pomocou 2 otočných valčekov, ktoré jemne vibrujú, pomáhajú eliminovať pomarančovú kúru a predchádzať tvorbe tukových zásob.


Medisana Ručný masážny prístroj HM 886
46,04 €

28,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný masážny prístroj s funkciou zahrievania poskytuje celkové uvoľnenie svalového napätia. Vďaka nastaviteľnej masážnej hlave a 5 nástavcom môžete prístroj HM 886 využiť presne tak, ako práve potrebujete.


Medisana Shiatsu masáž chodidiel FM 885
150,91 €

120,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masážny prístroj chodidiel s tromi intenzitami. Medisana Shiatsu masáž chodidiel FM 885 vás zbaví stresu po dlhom dni alebo uvoľní vaše nohy po náročnom výlete. Stimuluje váš krvný obeh a reflexné zóny, vďaka čomu dochádza k rozprúdeniu telesnej energie.


Vigan Vakuový čistič pleti s mikrodermální abrazí Lady TWO
135,97 €

77,88 €
+ doprava zadarmo

Udělejte si domácí lifting. Přístroj na čištění a ošetření pleti Vigan Mammoth Lady TWO masíruje a pečuje o pokožku obličeje. Je mimořádně účinný při odstraňování černých teček. V balení najdete 5 různých nástavců, každý pro jiný účel. Bezbolestné použití bez vedlejších účinků.


BeautyRelax BR-1009

BeautyRelax BR-1009

Hodnotenie: 4,5
39,99 €
37,90 €

Ručný masážny prístroj BeautyRelax BR-1009 je kompaktný, malý a ľahký nástroj, ktorý vás namasíruje vždy, keď to budete najviac potrebovať. Okrem príjemnej uvoľňujúcej masáže je veľmi účinný na odbúravanie celulitídy a vyhladenie ovisnutej pokožky.


BeautyRelax BR-620

BeautyRelax BR-620

Hodnotenie: 3,5
33,99 €

26,40 €

Posilňovací stroj BR-620 je novinka v oblasti fitness. Dosiahnete s ním maximálneho účinku s minimálnou námahou a bez vedľajších negatívnych účinkov na zdravie v podobe bolesti chrbta a krčnej chrbtice. Konštrukcia je vyrobená z pevnej ocele, výhodou je teda možné použitie pre každého bez ohľadu na hmotnosť. Ideálna voľba pre tých, ktorí nemajú čas pravidelne chodiť do posilňovne.


BeautyRelax CelluForm

BeautyRelax CelluForm

Hodnotenie: 5
135,11 €
+ doprava zadarmo

Ošetrenie kombinujúce až 4 technológie je najlepšie chudnúcou metódou pre rok 2018. BeautyRelax CelluForm ponúka úplne neinvazívny charakter ošetrenia, je úplne bezbolestný a bezpečný. Nemá žiadne vedľajšie účinky a 1 procedúra trvá iba 15 min. Lepšie výsledky v porovnaní s prístrojmi obdobného charakteru.


BeautyRelax Vacuform

BeautyRelax Vacuform

Hodnotenie: 5
76,95 €
+ doprava zadarmo

Špičkový přístroj pro intenzivní podtlakovou masáž těla. BeautyRelax Vacuform ošetřuje problematické partie prostřednictvím 3 vyměnitelných aplikátorů a 5 úrovní intenzity nasávání. Pomocí velkého aplikátoru ošetříte podtlakovou masáží také vaše poprsí. Zcela neinvazivní ošetření.


BeautyRelax BR-200 Zoštíhľujúci pás - veľkosť L
13,90 €

11,40 €

Zoštíhľujúci pás veľkosti L vvyformuje okamžite vašu postavu podľa vašich vysnívaných predstáv. Príjemné nosenie a údržbu vám zaisťuje veľmi kvalitný materiál. Pás zúži, ale zároveň neškrtí a je veľmi pohodlný. Vhodný aj pre mužov. Praktická telová farba vás nikdy neprezradí.


BeautyRelax BR-200 Zoštíhľujúci pás - veľkosť M
13,90 €

11,40 €

Zoštíhľujúci pás veľkosti M vyformuje okamžite vašu postavu podľa vašich vysnívaných predstáv. Príjemné nosenie a údržbu vám zaisťuje veľmi kvalitný materiál. Pás zúži, ale zároveň neškrtí a je veľmi pohodlný. Vhodný aj pre mužov. Praktická telová farba vás nikdy neprezradí.


BeautyRelax BR-200 Zoštíhľujúci pás XL
13,90 €

11,40 €

Zoštíhľujúci pás veľkosti XL vyformuje okamžite vašu postavu podľa vašich vysnívaných predstáv. Príjemné nosenie a údržbu vám zaisťuje veľmi kvalitný materiál. Pás zúži, ale zároveň neškrtí a je veľmi pohodlný. Vhodný aj pre mužov. Praktická telová farba vás nikdy neprezradí.


Homedics Vaku masáž a elektro stimulácia svalov
101,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prístroj na odstránenie celulitídy zlepšuje krvný obeh a podporuje lymfatický systém vďaka kombinácii vákuum masáže a elektrickej stimulácie svalov (EMS). Homedics prístroj Vaku masáž a elektro stimulácia svalu vydrží na jedno nabitie 45 minút.


BEURER EM 35

BEURER EM 35

Hodnotenie: 5
74 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

Záruka 3 roky

Elektrostimulátor Beurer EM 35 je určený pre posilňovanie a formovanie brušných svalov. Súčasťou je LCD displej, uchytenie na suchý zips. Vhodný pre obvod pásu 75 – 140 cm. Má odnímateľný ovládací panel pre možnosť pranie v ruke.


BeautyRelax BR-665

BeautyRelax BR-665

Hodnotenie: 3
14,90 €

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-665 stimuluje svaly elektrickými pulzmi, čím dochádza k ich posilňovaniu. Využijete ho nielen k efektívnemu formovaniu postavy, ale aj pre účinnú masáž unaveného svalstva. Elektrostimulátor má štýlový vzhľad v tvare motýľa.


Beper Masážny vankúšik 40501
46,26 €
+ doprava zadarmo

Teraz si môžete dopriať komfort masáže kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Tento masážny vankúšik od značky Beper možno použiť v aute či doma. Štyri masážne hlavy sa otáčajú v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek, aby prekrvili akúkoľvek časť tela si zvolíte.


BEURER EM 37
73,47 €

61,87 €
+ doprava zadarmo

Svalový elektrostimulátor predných a bočných brušných svalov. Beurer EM 37 je vybavený 4 neupotrebiteľnými elektródami a prehľadným LCD displejom pre ľahkú orientáciu. Zariadenie ponúka 5 tréningových programov, ktorých intenzitu je možné nastaviť v rozmedzí od 0 do 40. Súčasťou balenia sú tiež 3 1,5V batérie AAA