Microsoft Xbox ONE S ovládač, čierny + bezdrôtový adaptér pre Win 10 v2 (4N7-00002)

Microsoft Xbox ONE S ovládač, čierny + bezdrôtový adaptér pre Win 10 v2 (4N7-00002)

Xbox ONE S Bezdrôtový ovládač, čierny + bezdrôtový adaptér pre Win 10 v2 (PC, Xbox ONE). Ergonomicky tvarovaný gamepad s protišmykovou povrchovou úpravou, technológiou bluetooth a s výkonnými vibračnými motormi Impulse Trigger. Možnosť pripojenia herného headsetu vďaka 3,5 mm stereofónnemu konektoru. Možnosť pripojenia až 8 bezdrôtových ovládačov. Tlačidlová ponuka a zobraziť pre ľahšiu navigáciu. Párovanie profilov a ovládačov bez problémov. Súčasťou balenia je aj bezdrôtový adaptér pre Windows 10, takže si s ovládačom môžete užívať herného komfortu aj na PC. Celý popis
Naši odborní asistenti vám radi poradia s výberom od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
73,90 €
Vrátane RP a DPH
67,40 €
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 1276599

Popis

Kľúčové vlastnosti:

Bezdrôtový ovládač pre Xbox + bezdrôtový adaptér pre Win 10

Skvelý, dizajnový, ergonomicky tvarovaný herný ovládač navrhnutý pre maximálnu možnú presnosť, ľahkú ovládateľnosť a pohodlie, ktoré vás dovedie na mnohé víťazstvám v herných bitkách – to je bezdrôtový ovládač pre hernú konzolu Xbox. Jedná sa o gamepad, ktorý vnesie do vášho hrania väčšie pohodlie vďaka úchytu s textúrou, rýchlo reagujúcim páčkam alebo vďaka technológií bluetooth s dvojnásobkom dosahom.

Design

Úchyty a kontúry boli navrhnuté tak, aby padli do rúk každému. Batérie sa krásne vojdú do tela ovládača, takže jeho úchop bude prirodzenejší. Spúšte a ďalšie ovládacie prvky sú umiestnené tak, aby boli veľmi ľahko na dosah. Na páčkach lepšie držia palce a ovládanie je tak presnejšie. To všetko je navyše podporené úchytom s textúrou, takže ovládač nekĺže a vy tak budete mieriť vždy presne.

Najlepšie ovládacie prvky

Zažite akciu s funkciou Impulse Trigger. Vibračné motory umiestnené vo spúšťach vám rozvibrujú končekmi prstov pri každom náraze alebo búračke. Vďaka tejto funkcii si budete môcť vychutnať hranie na úplne novej úrovni reálnosti. Intenzívnejšie zážitky a lepšiu presnosť zaistia rýchlo reagujúce, citlivé páčky a vylepšený smerový ovládač, ktorý lepšie reaguje na posuny aj pohyby v akomkoľvek smere.

Bluetooth

Gamepad je vybavený technológiou Bluetooth s až dvojnásobkom dosahom než u bežných herných ovládačov. Môžete tak hrať svoje obľúbené hry i z väčšej vzdialenosti a vychutnať si tak dokonale celý obraz so všetkými detailmi. Navyše vďaka technológii Bluetooth budete môcť hrať svoje obľúbené hry tiež na počítačoch, tabletoch alebo telefónoch s operačným systémom Windows 10.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
  • Farba: Čierna
  • Bezdrôtový: Áno
  • Určeno prw: PC, Xbox ONE

Užitočné odkazy: