WHOOSH! Čistič obrazoviek - 5 x 8 ml
23,15 € 19,30 €

Praktická sada na čistění displejů. WHOOSH! Screen Shine Take 5 čistič obrazovek – 5 × 8 ml vás v mžiku vyčistí otravné otisky prstů a bakterie z displeje vašeho telefonu, televize nebo jiné elektroniky. Přípravek je 100% přírodní a vhodný pro všechny typy obrazovek.

CLEAN IT Magic Cleaning Gum, CL-200
7,30 €

Magic Cleaning Gum je ideálna čistiaca guma na pravidelné odstraňovanie prachu a špiny hlavne z počítačových a notebookových klávesníc, ktoré po jej použití doslova svieti

CLEAN IT cl-102 stlačený vzduch, 400 ml
11,90 € 5,30 €

Stlačený vzduch je určený pre vyfúkavanie prachu a nečistôt zo zle prístupných miest. 400ml stlačeného vzduch je množstvo, ktoré postačí pre dlhé a intenzívne používanie.

SENCOR SCL 2200

SENCOR SCL 2200

Hodnotenie: 4,5
5,90 €

Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach. Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy a odtlačky prstov. Mäkký štetec jednoducho odstraňuje prach a špinu z obrazovky, klávesnice a pod. bez poškriabaniu povrchu.

WHOOSH! Screen Shine Duo Box - 100 + 30 ml, WH-1FG130ML7L
18,49 € 18 €

Kvalitné čistiace prostriedky. WHOOSH! Screen Shine Duo Box – 100 + 30 ml sú ideálnou voľbou na vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

CLEAN IT univerzálna antistatická čistiaca pena, 400ml
8,90 € 3,90 €

Univerzální antistatická čistící pěna dokonale vyčistí veškerou techniku s plastovým a kovovým povrchem. Díky antistatické úpravě zabraňuje opětovnému usazování prachu a nečistot na ošetřený povrch.

CLEAN IT Čisticí roztok na notebooky s utěrkou, 2 × 30 ml CL-182
5,82 € 4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Čisticí roztok na notebooky, jejich obrazovky a klávesnice, se kterým dáte sbohem flekům i bakteriím. Čistič CleanIT sestává ze 2 lahviček o objemu 30 ml a mikrovláknové utěrky. Lahvičky jsou malé, můžete je tak pohodlně přenášet v brašně na notebook a mít je vždy při sobě.

WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazoviek - 100 ml, WH-1FG100XLENSP
12,99 € 10,90 €

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine On the Go XL čistič obrazoviek – 100 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

SENCOR SCL 2100

SENCOR SCL 2100

Hodnotenie: 5
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy a odtlačky prstov. Mäkký štetec jednoducho odstraňuje prach a špinu z obrazovky, klávesnice a pod. bez poškriabaniu povrchu. Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach.

CELLY Vreckový čistiaci set na displeje s puzdrom Clean Kit Pochette 5 ml, modrá, CLEANKITPOCH5BL
5 €

Praktický vreckový čistiaci set na displeje Clean Kit Pochette 5 ml v modrom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. A to všetko s praktickou cestovnou kapsičkou. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CLEAN IT Stlačený plyn 400 g nehořlavý CL-131-22%
19,30 € 15 €

Výpredaj

400 g stlačeného vzduchu určeného k vyfoukávání prachu a nečistot ze špatně přístupných míst. Stlačený plyn od Clean IT je nehořlavý a umožní vám vyčistit například klávesnici, ventilátor notebooku či počítače, tiskárnu nebo optickou mechaniku.

CELLY Vreckový čistiaci set na displeje s púzdrom Clean Kit Pochette 5 ml, žltá, CLEANKITPOCH5YL
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický vreckový čistiaci set na displeje Clean Kit Pochette 5 ml v žltom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. A to všetko s praktickou cestovnou kapsičkou. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

WHOOSH! Grab GO Portable Sprayer 80ml with cloth, WH-1DP80PPK
11 €

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Grab GO Portable Sprayer 80ml with cloth je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví otravných odtlačkov prstov, ako aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

WHOOSH! Screen Shine Duo Box - 100 + 8 ml, WH-31AP100BEU
22 €

Kvalitné čistiace prostriedky. WHOOSH! Screen Shine Duo Box – 100 + 8 ml sú ideálnou voľbou na vyčistenie displejov vašej elektroniky. Tento prípravok vás zbaví ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilu, televízie či iného spotrebiča.

WHOOSH! Screen Shine On the Go 30 ml, WH-31030MLSSR
10,90 €

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine On the Go 30 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví otravných odtlačkov prstov, ako aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

WHOOSH! Screen Shine Pocket 8ml, WH-31008MLSSR
7,49 € 7 €

Kvalitný čistiaci prostriedok. WHOOSH! Screen Shine Pocket 8 ml je ideálnou voľbou pre vyčistenie displeja vášho mobilného telefónu. Tento prípravok vás zbaví, ako otravných odtlačkov prstov, tak aj všetkých vírusov a iných nepríjemných obyvateľov displeja vášho mobilného telefónu.

SENCOR SCL 2000

SENCOR SCL 2000

Hodnotenie: 4,5
3,50 €

Čistiaca utierka z mikrovlákna dokonale odstraňuje mastnotu a prach. Čistiaci roztok okamžite odstraňuje šmuhy, odtlačky prstov a prach.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá svetlo modrá CL-710
2,60 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá žltá CL-712
2,50 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CELLY Čistiaci set Clean Kit Pro 30 ml, biela, CLEANKITPRO30WH
8 €

Praktický čistiaci set Clean Kit Pro 30 ml v bielom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou vašich mobilných zariadení. Set sa skladá z čistiaceho spreja, ktorý dokáže odstrániť z displeja rôzne nečistoty. Mini kefku ** so štetinkami a 50 ks čistiacich **vatových tyčiniek zase využijete na ťažko prístupných miestach, ako sú reproduktory alebo mikrofón.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, veľká svetlo modrá CL-700
3,30 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 40 × 42 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CELLY Čistiaci set na displeje - Clean Kit 10 ml, čierny, CLEANKIT10BK
5 €

Praktický čistiaci set na displeje Clean Kit 10 ml v čiernom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CELLY Čistiaci set na displeje Clean Kit 30 ml, čierny, CLEANKIT30BK
8 €

Praktický čistiaci set na displje Clean Kit 30 ml v čiernom prevedení od výrobcu Celly pomôže s údržbou všetkých displejov a obrazoviek. Jednoducho nastriekajte čistiaci roztok na displej a zotrite handričkou z mikrovlákna. Konečne budú vaše mobilné zariadenie čisté, bez odtlačkov prstov, šmúh a ďalších nečistôt.

CLEAN IT Stlačený plyn 500 g nehořlavý EXTREME CL-136
23,17 € 20,90 €

500 g stlačeného vzduchu určeného k profesionálnímu čištění v místech, kde je nutné důkladně odstraňovat odolné prachové usazeniny. Stlačený plyn Extreme od Clean IT je nehořlavý a vyčistíte s ním počítače, servery, optiky, fotoaparáty, kamery a jiná elektronická zařízení.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: