LEDLENSER Reflexná čelenka SEO šedá
13,04 €

8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Reflexný pásik je praktický doplnok k čelovkám LED Lenser SEO. Aby ste boli vidieť za každých podmienok. Treba pri behu.


LEDLENSER Biely kužeľ pre rad 7
6,96 €

5,90 €

Ledlenser Biely kužeľ pre rad 7 je všeobecne určený pre zvýšenie vašej viditeľnosti. Vďaka svojmu jasu je vhodný aj pre bezpečnostné zložky, riadenie dopravy a koordináciu letovej prevádzky.


LEDLENSER Oranžový kužeľ pre TT
7,90 €

Ledlenser Oranžový kužeľ pre TT je vhodný pre použitie policajtov a bezpečnostným personálom, a možno ho použiť na riadenie dopravy alebo k ďalším účelom.


LEDLENSER Otočný klip pre rad 7
9 €

7,90 €

Ledlenser Otočný klip pre rad 7 je opatrený zaistením proti vykĺznutiu z opasku a otočným kĺbom, ktorý umožňuje otáčanie svietidla o 360°.


LEDLENSER Akumulátor pro H7R.2
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradní dobíjecí akumulátor pro čelovky s Ledlenser s označením R. Akumulátor H7R2 vydrží na jedno nabití svítit při výkonu 300 lm až 60 hodin. Ideální jako rezervní zdroj energie pro čelovku při delších cestách.


LEDLENSER Akumulátor pro Seo, MH2, MH6
19,90 €

Náhradní dobíjecí akumulátor pro dobíjecí svítilny Ledlenser s označením R. Akumulátor pro Seo, MH2, MH6 vydrží na jedno nabití svítit podle zvolené intenzity až 40 hodin. Akumulátor je určen pro svítilny Ledlenser SEO 3, Ledlenser SEO 5, Ledlenser SEO 7R, Ledlenser MH2 a Ledlenser MH6.


Petzl Noctilight

Petzl Noctilight

Hodnotenie: 5
19,62 €

15,90 €

Petzl Noctilight je ochranné puzdro pre nový rad čeloviek Petzl, ktoré slúži zároveň ako lampa.