Razer Raiju Tournament Mercury Edition (RZ06-02610300-R3G1)

100%
Hodnotenie: 5
Razer

Razer Raiju Tournament Mercury Edition (RZ06-02610300-R3G1)

100%
Hodnotenie: 5
Razer

Kvalitný gamepad pre bežné i súťažné hranie, bezdrôtový s možnosťou pripojenia káblom, rozhranie Bluetooth, 4 multifunkčné tlačidlá, Mecha-Tactile Action tlačidlá, nastavenie pomocou mobilnej aplikácie, pre PS4 a PC. Celý popis

134.2
5 1
156 € Vrátane RP a DPH
134,20 €
Na sklade 5 kusov

Kód: 1375440

Mesačne od:
13,42 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

Razer Raiju Tournament, Mercury Edition

Razer Raija Tournament edícia je prvý Bluetooth a drôtový ovládač s mobilnou aplikáciou pre prenastavenie. Umožňuje ovládanie od premapovania multifunkčných tlačidiel po upravenie citlivosti. Mecha-Tactile Action tlačidlá poskytujú jemný povrch s ráznou taktilnou odozvou. Prepínajte medzi 3 režimami pripojenia: PS4, USB a PC, bez opätovného manuálneho párovania pre optimálny výkon.

Extra tlačidlá pre expertné ovládanie

Raiju Tournament edícia prichádza vybavená so štyrmi premapovatelnými multifunkčnými tlačidlami. Užívajte si ultimátnu kontrolu na končekoch vašich prstov, ako budete zvládať techniky novej úrovne.

Páľte rýchlejšie

Milisekundy robia rozdiel, keď ste v zápale boja. Keď aktivujete Hair Trigger režim, mechanické switche výrazne zredukujú cestu, ktorú musí tlačidlo L1 a R1 uraziť, čím umožňuje rýchlu streľbu pre súťažnú výhodu.

Jednoduché ovládanie mobilnou aplikáciou

Premapujte multifunkčné tlačidlá, upravte citlivosť stlačenia, alebo upravte intenzitu vibrácií, aby ste si čo najviac spríjemnili svoj herný zážitok. Všetko pomocou ľahko ovládateľnej mobilnej aplikácie.

Bluetooth alebo káblové pripojenie

Raiju Tournament edícia je prvý ovládač, ktorý poskytuje ako Bluetooth, tak káblové pripojenie. Užívajte si úplnú slobodu bezdrôtového hrania sa, či už doma alebo u kamaráta a jednoducho prejdite na káblové hranie počas turnaja, pre extra istotu. Voľba je len vaša.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
-Bezdrôtový: Áno
  • Programovateľné tlačidla: Áno
  • Spätná väzba (vibrácia): Áno
  • Kompatibilné OS: Windows 7 a novšie
  • Farba: Biela
  • Určené pre: PC, PS4
  • Šírka [mm]: 159,4
  • Výška [mm]: 65,6
  • Hĺbka [mm]: 104
  • Hmotnost [g]: 322

Užitočné odkazy:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konektor USB
Bezdrôtové spojenie áno
Typ hracieho zariadenia gamepad
Pre Playstation4 áno
Pre PC áno
Farba biela