ONSA Plus 8-capacitor GPU Riser 010s

ONSA Plus 8-capacitor GPU Riser 010s

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Novinka v rodine risrov, spoľahlivé risre verzie 010s s 8 kondenzátormi pre lepšiu stabilitu a efektivitu pri ťažbe. Risre majú hrubú dosku (PCB) ktorá dopomáha k zvýšenej odolnosti. Napájanie risrov je možné cez molex alebo 2 rozdielne PCI-e 6pin konektory. Riser a x1 adapter majú ledky ktoré indik Celý popis
9,99 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

4.7.2022 - 6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ONSA Plus, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10357686

Popis

Novinka v rodine risrov, spoľahlivé risre verzie 010s s 8 kondenzátormi pre lepšiu stabilitu a efektivitu pri ťažbe. Risre majú hrubú dosku (PCB) ktorá dopomáha k zvýšenej odolnosti. Napájanie risrov je možné cez molex alebo 2 rozdielne PCI-e 6pin konektory. Riser a x1 adapter majú ledky ktoré indikujú napájanie, a pod. Vyskúšaná a overená spoľahlivosť na stovkách kariet. 

Každé balenie obsahuje: 

  • 010s 8-capacitor PCI-E Riser
  • PCI-E X1 Adapter 
  • USB kábel (60cm)
  • Redukciu SATA na PCI-E 6pin

 

Prečo nepoužívať SATA na napájanie risrov?

Štandartný riser môže vyžadovať až 75W (nie vždy) a SATA konektor je schopný poskytnúť maximálne 54W a tak riskujete prehrievanie či požiar. Najbäzpečnejšie je napojiť riser cez PCI-E 6pin konektor. Super metóda je používať rozdvojky (splittre) ktorým sa napája karta a zároveň riser, no ak sa jedná o karty, ktoré majú vysoký odber, je najlepšie použiť osobitný kábel (vetvu od zdroja) na napojenie viacerých risrov naraz.