AudioQuest Forest USB 3.0 A-Micro, 0.75m

Značka: AudioQuest Náš kód: 100010116763

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredaj

AudioQuest Forest USB 3.0 A-Micro, 0.75m

Prepojovací kábel USB 3.0, koncovky USB-A a MicroUSB, rýchlosť prenosu dát až 4,8 Gb / s, pozlátené konektory, kvalitná izolácia, kvalitné vlákna, dĺžka 0,75 m. Celý popis

25.25

25,25 € vrátane DPHBežná cena: 41,71 €, Ušetríte 16,46 € (39 %)
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100010116763

Popis

Popis produktu

AQ Forest USB 3.0 A – MicroUSB

Pre mnohé použitia je rýchlosť digitálnej komunikácie veľmi dôležitá. Najčastejšie je „rýchlosť“ o prenose veľkých súborov ako najrýchlejšie to ide alebo prenosu dostatočného množstva dát pre HD video. Pre USB audio (a pre HDMI audio) je „rýchlosť“ kritická pretože časové pomery v digitálnom toku sú kritické pre rekonštrukciu analógovej vlny, ktorá prenáša informácie, hudbu a radosť k našim ušiam. Časové oneskorenie v tejto informácii v dátovom balíčku spôsobuje, že zvuk je tichý a plochý namiesto 3D a tvrdý a hmlistý namiesto jasného a hladkého.

Vodiče z dlhých vlákien 0,5% striebra

Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami, chvenie a bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokú frekvenčnosť cestujú takmer výlučne na povrchu vodiča. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu kábla z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr ku káblu medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných USB káblov.

Izolácia z pevnej buničitej peny

Tento typ izolácie je používaný výhradne vo väčšine video/digital audio káblov Audioquest. Podobne ako u penovej polyetylénovej izolácie, aj tu sa vstrekuje dusík, ktorý vytvorí vzduchové kapsy. „Tvrdá“ pena je použitá práve pre jej tuhosť a umožňuje vodičom v kábli udržať si rovnakú spojitosť po celej dĺžke kábla. Tým pádom zaistí charakteristickú nemennú impedanciu.

Kľúčové vlastnosti

AQ Forest je prepojovací kábel USB 3.0 ponúkajúci koncovky USB-A a MicroUSB. Rýchlosť prenosu dát dosahuje až 4,8 Gb / s. Kábel má pozlátené konektory, kvalitnú izoláciu a kvalitné vlákna. Jeho dĺžka je 0,75 m.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Zelená, Čierna
Dĺžka 0.75 m
Pozlátené konektory áno
Počet konektorov 2
Druh kábla prepojovací, redukcia
Určené pre Notebook, PC, Pevné disky