Simplehuman Pohlcovač pachov do odpadkových košov
8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Filter do odpadkového koša obsahuje uhlie, ktoré dokáže pohlcovať a súčasne neutralizovať aj veľmi silné zápachy. Pokiaľ chcete nepríjemnému zápachu dať zbohom, filter vám v tom pomôže. Hodí sa do každého odpadkového koša.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - plasty "plastics"-25%
9,99 € 7,40 €

Akcia

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre plasty. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodia všetky koše štandardných rozmerov.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - sklo "glass"-23%
9,99 € 7,60 €

Výpredaj

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre sklo. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodia všetky koše štandardnej veľkosti.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - hliník "aluminium"-25%
9,99 € 7,40 €

Akcia

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre hliník. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodí na standardne veľké koše.

Simplehuman Magnetický štítok na odpadkový kôš - papier "paper"-25%
9,99 € 7,40 €

Akcia

Magnetický štítok na odpadkový kôš Simplehuman je šikovným pomocníkom, ktorý uľahčí triedenie odpadu v kanceláriách, verejných priestoroch aj v domácnosti. Tento kvalitný magnetický štítok znázorňuje znak pre papier. Jeho rozmer je 10 × 20 cm, vďaka čomu sa hodia všetky koše štandardnej veľkosti.

Meliconi Lis na fľaše a plechovky - zelená
15,44 € 9,90 €

Tento lis na fľaše a plechovky od značky Meliconi rozdrví recyklovateľné nápojové nádoby, aby sa lepšie triedili a nezaberali veľa miesta. Použitie tohto nástroja je oveľa efektívnejšie než zošlapávať plastové fľaše nohou.

Kis Chic Container Style MOSAIC 9 L
9,65 € 6,10 €

Chic Container Style MOSAIC 9 l plastové vedierko s uchom a vekom je veľmi praktické a využiť ho môžete v domácnosti aj na záhrade. Použiť ho možno ako nádobu na bioodpad či kompost, ale tiež ako nádobu na prací prášok či na štipce. Plastové vedierko nemá žiadne ostré rohy, takže sa pri údržbe dostanete naozaj všade. Nádoba je vyrobená z plastu. Plastové vedierko od značky KIS je uzamykateľné.

EMOS Pulzný napájací zdroj (MW3K10GS)
16 €

Univerzálny pulzný napájací zdroj MW3K10GS pre napájanie bezdotykových košov. Vďaka výmenným konektorom je možné využiť napríklad aj pre digitálne fotoaparáty, prehrávače CD, MP3 a pod.