Meliconi Lis na fľaše a plechovky - zelená
15,44 €

10,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento lis na fľaše a plechovky od značky Meliconi rozdrví recyklovateľné nápojové nádoby, aby sa lepšie triedili a nezaberali veľa miesta. Použitie tohto nástroja je oveľa efektívnejšie než zošlapávať plastové fľaše nohou.


HIMAXX Náhradný patrón s aktívnym uhlím
7,82 €

Náhradná náplň s aktívnym uhlím pre senzorové odpadkové koše značky Himaxx. Pri použití v odpadkovom koši bude aktívne uhlie eliminovať nepríjemný zápach z odpadkov.


Kis Chic Container Style MOSAIC 9 L
9,65 €

7,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Chic Container Style MOSAIC 9 l plastové vedierko s uchom a vekom je veľmi praktické a využiť ho môžete v domácnosti aj na záhrade. Použiť ho možno ako nádobu na bioodpad či kompost, ale tiež ako nádobu na prací prášok či na štipce. Plastové vedierko nemá žiadne ostré rohy, takže sa pri údržbe dostanete naozaj všade. Nádoba je vyrobená z plastu. Plastové vedierko od značky KIS je uzamykateľné.


EMOS Pulzný napájací zdroj (MW3K10GS)
12,90 €
11,90 €

Univerzálny pulzný napájací zdroj MW3K10GS pre napájanie bezdotykových košov. Vďaka výmenným konektorom je možné využiť napríklad aj pre digitálne fotoaparáty, prehrávače CD, MP3 a pod.


Kis Chic Container Style WITTY 9 L
9,65 €

7,72 €

Novinka

Chic Container Style Witte 9 l plastové vedierko s uchom a vekom je veľmi praktické a využiť ho môžete v domácnosti aj na záhrade. Použiť ho možno ako nádobu na bioodpad či kompost, ale tiež ako nádobu na prací prášok či na štipce. Plastové vedierko nemá žiadne ostré rohy, takže sa pri údržbe dostanete naozaj všade. Nádoba je vyrobená z plastu. Plastové vedierko od značky KIS je uzamykateľné.


Simplehuman Pohlcovač pachov do odpadkových košov
8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Filter do odpadkového koša obsahuje uhlie, ktoré dokáže pohlcovať a súčasne neutralizovať aj veľmi silné zápachy. Pokiaľ chcete nepríjemnému zápachu dať zbohom, filter vám v tom pomôže. Hodí sa do každého odpadkového koša.