Victorinox Brúska duo

Victorinox Brúska duo

Hodnotenie: 5
11,50 € 10,90 €

Táto bruska o veľkosti plniaceho pera obsahuje brúsny kameň a preťahovacie kamene s ktorými jednoducho docielite správny uhol ostria.Vhodný predovšetkým k brúseniu vreckových nožov.

LEATHERMAN Adaptér na bity Black-16%
44,23 € 36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto povedal, že nemôžeš mať svoju sadu vymeniteľných bitov, aj keď na to nie je Váš Leatherman pripravený z výroby. Leatherman adaptér na bity Vám to umožní! Stačí jednoducho nasadiť adaptér na skrutkovač.

LEATHERMAN BitKit

LEATHERMAN BitKit

Hodnotenie: 3
44 €
+ doprava zadarmo

Bit Kit urobí behom chvíľky z Vášho obľúbeného Leatherman noža ešte užitočnejšieho pomocníka. Umožní vám pracovať s vymeniteľnými bitmi.

LEATHERMAN Klip na opasok a krúžok na karabínu
7,31 € 6,90 €

Originálne príslušenstvo pre váš multitool Leatherman. Pripevnite pohodlne svoj multitool ku karabíne alebo klipom k opasku. Kompatibilný s modelmi Charge, Surge a Wave.

LEATHERMAN Heritage Large
26,90 € 25,90 €

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Large je vhodné pro modely nožů Super Tool 300, Surge a Signal.

LEATHERMAN Nylon Sheath Black Large
22,90 €

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman Super Tool, Surge a Signal. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Large je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.

LEATHERMAN Adaptér na bity
34,23 € 30,90 €

Kto povedal, že nemôžeš mať svoju sadu vymeniteľných bitov, aj keď na to nie je Váš Leatherman pripravený z výroby. Leatherman adaptér na bity Vám to umožní! Stačí jednoducho nasadiť adaptér na skrutkovač.

LEATHERMAN Heritage Medium
26,90 € 25,90 €

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Medium je vhodné pro modely nožů Wave, Charge a Skeletool.

LEATHERMAN Heritage Small
26,90 € 25,90 €

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Small je vhodné pro modely nožů Rebar, Wingman, Rev a Sidekick.

LEATHERMAN Nylon Sheath Black Small
22,82 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman řady Juice a Leap. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Small je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.

LEATHERMAN Nylon Molle L Black
22,69 € 21,90 €

Leatherman Nylon MOLLE L je čierne nylonové púzdro zavesiteľné na opasok a MOLLE väzbu. Toto odolné puzdro je uzatvárateľné na suchý zips a vnútri nájdete aj otvory na príslušenstvo.

LEATHERMAN Nástavec na bity
26,54 € 24,90 €

Predĺžený dosah o 3,25" – vďaka originálnemu nástavcu Leatherman rozšírite dosah bitov, a tak sa dostanete aj do miest s obtiažnym prístupom.