G21 Fľaša na smoothie/juice, modrá-zmrznutá

G21 Fľaša na smoothie/juice, modrá-zmrznutá

Fľaša G21 na smoothie/juicemodro-zmrznutej farbe je vyrobená z kvalitného materiálu. Má objem 650 ml a je to praktický spoločník nielen na doma, ale aj do prírody, alebo na šport. Celý popis
8,80 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 2 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
28.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1066687

Popis

Fľaša na smoothie v modernom dizajne

Môžete si vybrať z niekoľkých farebných prevedení.
G21 Láhev na smoothie/juice

Modré-zmrznuté prevedenie

Váš obľúbený nápoj všade so sebou. Vyrazte do školy, práce, na výlet do prírody a neustále dopĺňajte pitný režim. Táto pekná dizajnová fľaša sa stane vašim spoločníkom nielen na cestách, ale je aj skvelým doplnkom, s ktorým už nikdy nebudete mať smäd. Váš obľúbený nápoj vás osvieži kdekoľvek.
G21 Láhev na smoothie/juice

Bez BPA

Plastová fľaša je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý neobsahuje škodlivú látku BPA. Je dokonale navrhnutá, aby sa príjemne držala. Povrch je zamatovo hladký a vzbudzuje dojem námrazy, ktorá dodáva pocit neustále oroseného smoothie.
G21 Láhev na smoothie/juice

Spoľahlivý, jednoduchý dizajn, ľahkosť

Fľaša má dômyselné uzatváranie a tesnenie. Po odistení poistky a stlačení tlačidla sa fľaša sama otvorí a uhasí váš smäd. Navyše sa nemusíte báť, že by sa viečko vracalo a prekážalo vám v pití. Pri otvorení fľaše je viečko v kĺbe zaistené gumičkou, ktorá ho drží v rovnakej polohe po celý čas, čo pijete.

Praktické pútko, vám uvoľní ruky pri akomkoľvek športe alebo prechádzke. Remienok s fľašou si dáte jednoducho na ruku, alebo priviažete k batohu a vyrazíte za športovou zábavou.

G21 Láhev na smoothie/juice

Všeobecné vlastnosti

Parametre

  • materiál: BPA FREE
  • odolný voči teplotám: –10°C až do 95°C
  • nie je vhodná do mikrovlnnej rúry ani do umývačky riadu
  • objem: 650 ml