SOMAGIC Nerezová kefa na grily 2 v 1 (450118CDS)
2,90 €

Nerezová kefa na dôkladné čistenie roštov grilu. Kefa je vybavená hrotom (škrabkou) určeným pre ľahké zoškrabanie pripečených zvyškov z roštu. Rozmer 21 cm x 7,2 cm. Plastová rukoväť a možnosť zavesenia.


G21 Grilovací nářadí rukavice na grilování do 350 °C
15,60 €

Rukavice na grilování ochrání vaše ruce před popáleninami způsobenými rozžhaveným grilem. Jsou účinné až do teploty 350 °C. Pro zvýšení bezpečnosti mají vnější protiskluzovou gumovou vrstvu. G21 Grilovací nářadí rukavice na grilování do 350 °C jsou vhodné pro každého.


Fieldmann FZG 9000-U Štartér na drevené uhlie
10,90 €

Komínový štartér na drevené uhlie a brikety od značky Fieldmann by nemal chýbať u žiadneho grilu. Jeho pyramídová konštrukcia roštu spôsobuje správne a najefektívnejšie nasmerovanie ohňa rozloženého pod dreveným uhlím alebo briketami. Po niekoľkých minútach už je možno presypať rozžeravené uhlie či brikety do grilu a začať grilovanie.


Campingaz Obojstranná liatinová doska
37,20 €

Obojstranná liatinová doska Campingaz Gourmet Barbecue Reversible Cast Iron Griddle. Jedným otočením získate buď dosku s drážkami alebo tál.


RIWALL Komínový podpalovač Activa
9,90 €

Komínový podpaľovač je výborný pomocník pre ľahké zapálenie a rýchle dosiahnutie správnej teploty dreveného uhlia.


MAKERS 6 nerezových špízových ihiel-73%
7,20 €

1,90 €

Akcia

6 nerezových špízových ihiel Grill Me – 38,5 cm dlhé ihly sú ideálne na grilovanie zeleniny, mäsa alebo morských plodov.


Activa Forma na hamburgery
9,90 €

Forma na hamburgery značky Active. Skvělý pomocník při přípravě hamburgerů.


Happy Green Komínový štartér brikiet
10,60 €

8,90 €

Komínový štartér brikiet Happy Green slúži k ľahkému a bezpečnému rozžhaveniu dreveného uhlia alebo brikiet pred grilovaním.


Campingaz Ochranný obal na gril Classic L
39,90 €

Univerzálny povlak na gril Classic L pre grily Campingaz typu Expert, Rancho, Texado, 2 Series Compact L a LX. Ochranný obal predstavuje spoľahlivú ochranu pred dažďom, prachom a ďalšími nečistotami.


Outdoorchef Pizza kameň M
80 €

44,90 €
+ doprava zadarmo

Pizza kameň o priemere 41.5 cm. Do kotlových grilov určený na výrobu nadýchanej pizze s chrumkavou kôrkou.


SOMAGIC Univerzálny obal na gril (480120CDS)
30,90 €

Univerzálny obal na gril. Ak sa gril nepoužíva je dobré ho zakryť obalom na gril, ktorý chráni gril pred usadzovaním prachu a soli prítomnej v okolitom vzduchu, ak sa grilu venuje trocha starostlivosti predĺži sa tým životnosť grilu, ochrana proti slnku, dažďu a mrazu.


Activa Lávové kamene 3 kg

Activa Lávové kamene 3 kg

Hodnotenie: 4,5
7,90 €

Lávové kamene ku grilom Campingaz – akumulujú teplo a odovzdávajú ho grilovanému pokrmu.


Landmann grilovací liatinový rošt 13194
35,25 €

Grilovací rošt v liatinovom zložení, ktorý je vyrobený pre modely zo série TRITON. Jedná sa o konkrétnu radu 2.0. Landsmann grilovací liatinový rošt 13194 meria 44 × 24 × 1,5 cm a zaujme zníženými rozostupmi jednotlivých mriežok, ktoré zabraňujú prepadnutiu upravovaného mäsa a zeleniny.


Happy Green Súprava na grilovanie BBQ, 18 ks, v taške
25,18 €

21,50 €

Akcia

Luxusná súprava nerezového grilovacieho náradia s drevenou rukoväťou balená v praktickom textilnom obale. Firma Happy Green vybavila náradie tiež pútkami pre zavesenie. Náradie nie je vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky.


Campingaz Keramické brikety
17,60 €

Náhradné keramické brikety – rovnako ako lávové kamene akumulujú teplo a predávajú ju grilovanému pokrmu.


Campingaz Ochranný obal na gril Classic XL
45,90 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny ochranný obal Classic XL pre grily Campingaz. Obal je vyrobený z pevného a odolného materiálu a chráni gril pred poškriabaním, prachom a inými nečistotami, pred vlhkom, plesňami a pod.


Happy Green Súprava na grilovanie BBQ, 10 ks, v kufríku-18%
36,82 €

30 €

Akcia

Luxusná súprava nerezového grilovacieho náradia balená v hliníkovom kufríku. Firma Happy Green vybavila náradie tiež praktickými očkami pre zavesenie. Náradie nie je vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky.


G21 Grilovací nářadí lis na hamburger
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocí lisu na hamburger vytvoříte jednotné placky masa, které se rovnoměrně ugrilují přesně podle vašich představ. Je z kovu, který má nepřilvaný povrch a maso se snadno vyklopí rovnou na gril. G21 Grilovací nářadí lis na hamburger má vnitřek formy vroubkovaný.


TimeLife Nerezová tácka na grilovanie
8,47 €
7,90 €

Nerezová tácka na grilovanie zaistí zdravšiu prípravu grilovaného jedla. TimeLife nerezová tácka zabráni dymu z odkvapkaného oleja, aby šiel na vaše jedlo. Môžete si tak užiť ničím nepokazenú výbornú chuť grilovaného pokrmu. Rozmery: 34 × 24 cm.


Campingaz Ochranný obal na gril Classic XXL
59,90 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny povlak na gril Classic XXL pre grily Campingaz typu C-Line 2400, GENESCO 4, 3 Series Woody L a LX, 3 Series LS Plus, 4 Series Woody LX a Classic LS Plus. Povlak chráni gril pred vlhkom, prachom a inými nečistotami.


Landmann grilovacia liatinová misa 13190
57,89 €
+ doprava zadarmo

Grilovacia misa v liatinovom zložení, ktorá je vyrobená pre modely zo série TRITON. Jedná sa o širší zoznam sérií 3.0, 3.1, 4.0, 4.1 a 6.1. Landsmann grilovacia liatinová misa 13190 zaujme nie len pevnosťou a úrovňou výrobného spracovania, ale najmä vysokou tepelnou vodivosťou, ktorá len nahráva k úprave steakov, burgerov, alebo restovanej zeleniny.


Campingaz Náhradný rošt Culinary Modular
45,20 €
+ doprava zadarmo

Flexibilný náhradný rošt pre grily Campingaz. S týmto roštom môžete používať všetky Culinary modular (Paella, Wok. Pizza).


G21 Grilovací nářadí sada 17 ks, hliníkový kufr
35,50 €

Grilování je jeden ze zdravějších způsobů přípravy pokrmů. Každá ze 17 pomůcek na grilování má dlouhou rukojeť, díky které nebudete blízko prskajícího oleje nebo plamenů. Vše snadno přenesete v kufříku. G21 Grilovací nářadí sada 17 ks, hliníkový kufr využije na zahradě každý, kdo během léta griluje.


Landmann grilovacia liatinová misa 13191
47,79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Grilovacia misa v liatinovom zložení, ktorá je vyrobená pre modely zo série TRITON. Jedná sa o konkrétnu radu 2.0. Landsmann grilovacia liatinová misa 13191 zaujme nielen pevnosťou a úrovňou výrobného spracovania, ale najmä vysokou tepelnou vodivosťou, ktorá len nahráva k úprave steakov, burgerov alebo restovanej zeleniny.


Landmann Grilovacie náradie 5 ks 12099
33,71 €

Sada grilovacích nástrojov z nerezovej ocele v pôsobivom kufríku. V balení nájdete obracačku, kliešte, nôž, vidličku a kefu z nerez štetinami. Prístupnosť do hlbších častí grilu je podporená dĺžkou až 45 cm. Landmann grilovacie náradie 5 ks 12099 vám spríjemní spoločné grilovanie.


Campingaz Set na opekanie
103,01 €
101,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Set na opekanie, ktorý obsahuje elektromotor na 230 V a ihlu. Nosnosť do 3 kg. Kompatibilný s grilmi Campingaz radu 3 & 4 Series a Master Series.


G21 Grilovací nářadí sada 5 ks, hliníkový kufr
31,50 €

25,90 €

Grilování je jeden ze zdravějších způsobů přípravy pokrmů. Každá z 5 pomůcek na grilování má dlouhou rukojeť, díky které nebudete blízko prskajícího oleje nebo plamenů. Vše snadno přenesete v kufříku. G21 Grilovací nářadí sada 5 ks, hliníkový kufr využije na zahradě každý, kdo během léta griluje.