Jura dvojfázové čistiace tablety 6 + 6 kusov

100%
Hodnotenie: 5
Jura

Jura dvojfázové čistiace tablety 6 + 6 kusov

100%
Hodnotenie: 5
Jura

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Účinné čistenie – trvalá ochrana Aby bola kvalita kávy zachovaná v najvyššej úrovni, je starostlivosť o čistotu kávovaru ako aj o hygienu v spojitosti s mliekom, kávou a vodou rozhodujúcim faktorom. Celý popis

17
5 1
17 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100013754013

Popis

Popis produktu

Každý kávovar JURA disponuje bezúdržbovou luhovacou jednotkou so samočistiacim programom, ktorý sa spúšťa jedným stlačením tlačidla.

Náš výskumný tím vyvinul vynikajúce čistiace tablety. Ich intenzívna účinnosť spočíva v tom, že sa nám podarilo poriadne znásobiť ich čistiaci i ochranný efekt. Nová 2fázová čistiaca tableta kávovar nielenže vyčistí, ale taktiež zamedzí usádzaniu sa mastnoty z kávových zvyškov.

Čistiaci proces

Spustíte ho priam hravo, stlačením jedného tlačidla.

Fáza I, čistenie:
Špeciálne zloženie účinne uvoľňuje mastnotu a častice kávy uviaznuté v luhovacej jednotke a sitku. Voda zohriata na 80 ° C dôkladne prepláchne tieto dva komponenty zvnútra i zvonku.

Fáza II, ochrana:
Špeciálne účinné látky zacelia plochy príslušných častí prístroja a ochránia ich tak od zvyškov po káve a tuku na ozaj dlhú dobu.

Výsledok:
Hygienicky čistý automatický kávovar v úplnosti pripravený chystať dokonalú a kvalitnú kávu, a teda potešenie po stlačení jedného tlačidla.

Na čistenie a ochranu svojho automatického kávovaru JURA používajte iba originálne čistiace tableyt od firmy JURA. Len tieto tablety sú dokonale zladené s automatickým čistiacim programom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ príslušenstva filtre