LanitPlast kotviaca sada AS01 do betónu

LanitPlast kotviaca sada AS01 do betónu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Univerzálna kotviaca súprava plechovým domčekom do betónu. Celý popis
18 €
Vrátane RP a DPH
Partner: Lanit Plast

Na objednanie u partnera

8.11.2021 - 11.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100016747548

Popis

Univerzálna kotviaca súprava pre kovové domčeky do betónu. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému podkladu.

Obsah balenia:

  • 4× rohový plech
  • 12× úchytný pliešok
  • 16× skrutka a kovová hmoždinka do betónu

Domček je možné k zemi primontovať dvoma spôsobmi:

  1. Pomocou tejto kotviacej sady – tá obsahuje 4 rohové plechy, pomocou ktorých zabezpečíte pravouhlosť líšt základového rámu, potom obsahuje prichytávacie pliešky, ktoré sa na jednom konci priskrutkujú do základového rámu a na druhom konci sa pomocou priložených hmoždiniek do betónu pevne priskrutkujú do podkladu. Ďalej obsahuje zodpovedajúci počet kovových hmoždiniek do betónu.
  2. Iba pomocou bežných skrutiek do bežných hmoždiniek priamo cez základový rám (skrutky ani hmoždinky nie sú v balení priložené). Nejedná sa o tak premyslené riešenie ako je kotviaca sada, ale ak máte doma zbytočné skrutky a hmoždinky, tak ich možno úspešne využiť a zároveň ušetriť za kotviacu sadu.

Základňa k domčeku, ktorú možno tiež prikúpiť, neslúži ako kotviaci prvok k zemi. Ide predovšetkým o konštrukciu, ktorá spevní celý domček a umožní veľmi jednoducho primontovať dodatočnú podlahu k domčeku.