Arrow kotviaca sada ARROW AK100 do betónu

Arrow kotviaca sada ARROW AK100 do betónu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kotviaca súprava pre domčeky ARROW. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému podkladu. Celý popis
40 €
Vrátane RP a DPH
Partner: Lanit Plast

Skladom u partnera 5+ kusov

22.10.2021 - 25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002347673

Popis

Výrobca – ARROW STORAGE PRODUCTS – vyrobené v továrni v meste Breese, štát Illinois, USA

Kotviaca súprava pre domčeky ARROW. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému podkladu.

Obsah balenia:

  • 4× rohový plech
  • 8× úchytný pliešok
  • 12× skrutka a kovová hmoždinka do betónu 

Domček je možné k zemi primontovať dvoma spôsobmi:

  • Pomocou kotviace sady, ktorú si dokúpite – tá obsahuje 4 rohové plechy, pomocou ktorých zabezpečíte pravouhlosť líšt základového rámu, potom obsahuje prichytávacie pliešky, ktoré sa na jednom konci priskrutkujú do základového rámu a na druhom konci sa pomocou priložených hmoždiniek do betónu pevne priskrutkujú do podkladu. Ďalej obsahuje zodpovedajúci počet kovových hmoždiniek do betónu.
  • Iba pomocou bežných skrutiek do bežných hmoždiniek priamo cez základový rám (skrutky ani hmoždinky nie sú v balení priložené). Nejedná sa o tak premyslené riešenie ako je kotviaca sada, ale ak máte doma zbytočné skrutky a hmoždinky, tak ich možno úspešne využiť a zároveň ušetriť za kotviacu sadu.

Základňa k domčeku, ktorú možno tiež prikúpiť, neslúži ako kotviaci prvok k zemi. Ide predovšetkým o konštrukciu, ktorá spevní celý domček a umožní veľmi jednoducho primontovať dodatočnú podlahu k domčeku.