Pacific Ponorné čerpadlo P-P 301 300l/h

Pacific Ponorné čerpadlo P-P 301 300l/h


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

PACIFIC Ponorné čerpadlo P-P 301 300l/h Toto čerpadlo je určené výhradne pre použitie v interiéri. Skontrolujte, či elektrické napätie uvedené na výrobnom štítku spotrebiču sa zhoduje s napätím vo vašej elektrickej sieti. Ak používate k zapojeniu predlžovací kábel, uistit… Celý popis

8.4
8,40 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100030171061

Popis

Popis produktu

PACIFIC Ponorné čerpadlo P-P 301 300l/h

Toto čerpadlo je určené výhradne pre použitie v interiéri. Skontrolujte, či elektrické napätie uvedené na výrobnom štítku spotrebiču sa zhoduje s napätím vo vašej elektrickej sieti. Ak používate k zapojeniu predlžovací kábel, uistite sa, že má dostatočný prietok prúdu. Čerpadlo môže pracovať len vo vode. Pri akejkoľvek manipulácií s akváriom odpojte čerpadlo a ostatné el. spotrebiče z elektrickej siete. Ak voda prenikne až k zásuvke, je nevyhnutné najskôr odpojiť hlavný istič a až potom spotrebič vytiahnuť zo zásuvky. Nerobte sami žiadne iné opravy, ako sú uvedené v tomto návode. Poškodený napájací kábel nejde opraviť, je nutné vymeniť celé čerpadlo.

Uvedenie do chodu:

  1. Čerpadlo je vodotesné. Môže byť umiestnené buď vo vertikálnej alebo v horizontálnej polohe.
  2. Pomocou prísaviek upevnite čerpadlo na vnútorné sklo akvária tak, aby voda mohla voľne cirkulovať. Na napájacom kábli vytvorte odkvapovú slučku. Keby voda z akvária nedopatrením vytiekla, potečie pozdĺž káblu a nedostane sa do kontaktu so zásuvkou.
  3. Zapojte kábel do zásuvky. Nikdy nezapínajte čerpadlo, ktoré nie je úplne ponorené vo vode.
  4. Ako nadstavbu k čerpadlu môžete použiť bio filter (nie je súčasťou výrobku), ktorý slúži ku kvalitnejšej filtrácií a prevzdušneniu vody potrebnej pre lepšie zdravie rýb a rastlín. Voda je filtrovaná mechanickou cestou cez molitanovú penu. Bio filter musí byť upevnený v horizontálnej polohe jeden centimeter pod hranou akvária a ponorený v úrovni odvodňovacieho otvoru.
  5. Hladina vody sa znižuje vyparovaním. Preto pravidelne kontrolujte jej úroveň, aby bolo čerpadlo sále ponorené. Doplňovanie vody uskutočňujte vždy s odpojenými spotrebičmi z elektrickej siete.

Údržba: Pred údržbou vždy vypojte zo siete všetky prístroje v akváriu. Čerpadlo nevyžaduje zložitú údržbu, postačí občasné vyčistenie rotoru. Odnímte kryt, vyberte a vyčistite rotor kefkou pod prúdom vody. Naspäť poskladajte.

Záručné podmienky: Výrobca poskytuje záruku po dobu 24 mesiacov odo dňa zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na výrobné chyby t. j. chyby materiálov a chyby spôsobené montážou vo výrobe. Záruka sa nevzťahuje na chyby spôsobené chybnou inštaláciou alebo nesprávnym použitím, manipuláciou, zlou údržbou a chybnou opravou prístroja, či iným neoprávneným zásahom do neho. Nevzťahuj sa ani na obsah akvária (ryby, rastlinky, dekorácie…). Záručný servis bude poskytnutý na základe predloženého záručného listu a pokladničného dokladu. Poškodený prístroj, na ktorý sa vzťahuje záruka, zašlite výrobcovi alebo svojmu predajcovi.

Sprostredkovateľ: Akvárium Kobolka s.r.o., Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky. E-mail: info@akvariumkobolka.sk www.akvariumkobolka.eu


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príslušenstvo do akvárií ostatné príslušenstvo