Tetra WaterTest Set
31,30 €

Test k rýchlemu a jednoduchému zisteniu hladiny celkovej** tvrdosti, uhlíkovej tvrdosti, kyslosti, nitritu a oxidu uhličitého v akvarijnej vode**.

Prodac Fondovivo 8kg

Prodac Fondovivo 8kg

Hodnotenie: 5
17,70 €

Fondo Vivo je špeciálne upravená živná pôda určená pre sladkovodné akvária.

Tetra Pond Variety Sticks 4 l
14,70 €

Kompletné krmivo pre jazierkové a bazénové ryby v podobe tyčiniek. Tetra Pond Variety Sticks poskytuje všetky potrebné živiny a patentovanú Activ formulu pre zdravý vývoj a silnú imunitu rýb. Ochranné a znovuzavíratelné balenie zabraňuje skazení krmiva.

Tetra Pond Algofin 250 ml
7,37 € 7,10 €

Pond Algofin vytvára také biologické podmienky, za ktorých je zamedzené rozmnožovanie rias. Prípravok udržuje čistú vodu v záhradných nádržiach. Balenie s objemom 250 ml vystačí na 5000 l vody.

Tetra Pond Sticks, 1 l
3,70 €

Kompletné krmivo vo forme tyčiniek pre všetky jazierkové rybky. Tetra Pond Sticks obsahuje vyváženú zmes vitamínov a minerálov pre zdravý vývoj a silnú imunitu rybiek. Vo vode rýchlo mäkne, a vďaka tomu je ľahšie na trávenie.

Tetra Pond Sticks Mini 1 l
5,30 €

Kompletné krmivo vo forme tyčiniek pre menšie jazierkové ryby. Tetra Pond Sticks Mini obsahuje unikátny BioActive formulu pre zdravý vývoj a silnejšiu imunitu rýb. Ľahko sa trávi, a preto dochádza k minimálnemu znečisteniu vody.

Tetra Pond CrystalWater 250 ml
8,80 €

Prípravok na čistenie vody v jazierkach či záhradných rybníkoch. Tetra Pond CrystalWater efektívne odstraňuje všetky príčiny zelene zakalenej vody v záhradných nádržiach. Objem produktu vystačí na 5000 litrov vody.

Tetra Pond Medifin 250 ml
6,60 €

Pond Medifin rozpúšťa zárodky kožných parazitov a bakteriálnych infekcií hniloby plutiev a ďalšie baktérie, ktoré môžu viesť k vážnym ochoreniam rýb. Balenie s objemom 250 ml vystačí na 5000 l vody.

Tetra Pond Algorem 1 l
26,90 €

Pond Algorem značky Tetra je rýchly a ekologicky bezpečný prostriedok na hubenie plávajúcich rias. Po jeho použití sú plávajúce riasy zoskupené a môžu byť jednoducho mechanicky odstránené. Balenie stačí na 20 000 l vody.

Tetra Pond Colour Sticks 4 l
12,70 €

Kompletné krmivo vo forme tyčiniek pre zvýraznenie zafarbenia jazierkových rýb. Tetra Pond Colour Sticks je vysoko hodnotné krmivo s kvalitnými biologicky aktívnymi rozjasňovačmi, ktoré posilňujú prírodné zafarbenie rýb . Rozdiel je viditeľný už po niekoľkých týždňoch používania.

Tetra Tetra Pond Algorem 250 ml
8,54 € 8,20 €

Tetra Pond Algorem je rýchlym a ekologicky bezpečným prostriedkom na hubenie plávajúcich rias. Po jeho použití sú plávajúce riasy zoskupené a môžu byť jednoducho mechanicky odstránené. Balenie vystačí na 5000 l vody.

Tetra Pond Algofin 1 l
25,30 €

Prípravok na čistenie vody v jazierkach či záhradných rybníkoch. Rastúce riasy môžu narušiť biologickú rovnováhu v záhradných nádržiach a zakaliť vodu, produkt **Tetra Pond Algofin ** cielene pôsobí na ich organizmus a **zamedzuje rozmnožovanie. Objem balenia vystačí na **20 000 litrov vody.

Tetra Pond Algofin 500 ml
14 €

Prípravok na čistenie vody v jazierkach či záhradných rybníkoch. Rastúce riasy môžu narušiť biologickú rovnováhu v záhradných nádržiach a zakaliť vodu, produkt Tetra Pond Algofin cielene pôsobí na ich organizmus a zamedzuje rozmnožovanie. Objem balenia vystačí na 10 000 litrov vody.

Tetra Pond Gold Mix 1 l
5,70 €

Pond Gold Mix 1 l značky Tetra je kompletným krmivom pre zlaté ryby. Obsahuje vločky s riasami Spirulina k zintenzívneniu farieb, vysoko akostné proteíny k zdravému rastu rýb a ľahko stráviteľné uhľohydráty pre viac energie.

Tetra Pond Sticks 4 l
12,60 €

Kompletné krmivo vo forme tyčiniek pre všetky jazierkové rybky. Tetra Pond Sticks obsahuje vyváženú zmes vitamínov a minerálov pre zdravý vývoj a silnú imunitu rybiek. Vo vode rýchlo mäkne, a vďaka tomu je ľahšie na trávenie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: