Arganový olej 50 ml
15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete a už po stáročia sa používa na skrášlenie pokožky a udržanie mladistvého vzhľadu.


AUSTRALIAN BODYCARE Rescue Cream 100 ml-25%
15,50 €

11,60 €

Akcia

Australian Bodycare Rescue Cream je ochranný krém pre prevenciu a starostlivosť o začervenanú a podráždenú pokožku. Zabraňuje podráždeniu z vlhkosti a trenie pri kontakte povrchov kože, ku ktorým dochádza napríklad počas športu alebo na miestach, kde sú v koži záhyby.


Biely íl - kaolín 170 g
5,10 €

Novinka

Biely íl – kaolín obsahuje ílové minerály najmä kremík a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .


Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,10 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom. .


Birch 2 Life Brezový krém so striebrom a arganovým olejom 50 ml
23 €

Brezový krém so striebrom a arganovým olejom je založený na kombinácii prírodných zložiek, ktoré vzájomne posilňujú svoj účinok a majú regeneračné a ochranný vplyv na ľudskú pokožku. Arganový olej obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny.


Herbo Medica Protopan® pH balance 300 g
16,60 €
15,50 €

Akcia

Protopan® pH balance je výživový doplnok určený na udržanie optimálneho pH organizmu, čo je okrem iného dôležité pre normálnu funkciu pokožky a imunitného systému. .


Záhir Cosmetics Arganový telový balzám Neroli 50 ml
12,40 €

Arganový telový balzám pre starostlivosť o pokožku celého tela. Arganový olej má regeneračné vlastnosti: kožu zvláčni a dodáva dostatok vitamínu E. Vhodný pre všetky typy pleti. Tiež zmierňuje začervenanie pokožky a upokojuje ju. Vôňa Neroli (pomarančové kvety).


Záhir Cosmetics Harmančeková voda 100 ml
7,80 €

Harmančeková voda je vhodná na upokojenie alebo dočistenie pleti, ako tonikum alebo podklad pod oleje. Je skvelá na osvieženie tváre. Vhodná najmä pre zápalovú, citlivú, problematickú a mastiacu sa pleť. Vďaka harmančeku hojí, sťahuje póry a zmierňuje začervenanie.


Záhir Cosmetics Voda z pomarančových kvetov 100 ml
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Voda z pomarančových kvetov je vhodná k tonizácii pleti, dočisteniu či odličovaniu a ako podklad k akémukoľvek olejmu či krému. Pokožku upokojuje a pomáha sa zbaviť začervenania z podráždenia. Je vhodná najmä pre mastiacu sa pleť.


Zelený íl - lunasol 170 g
5,40 €

Novinka

Zelený íl – lunasol obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .