TianDe Denné vložky Energia bylín 20 ks
7,90 €

Denné vložky Energia bylín obsahujú unikátny patentovaný koncentrát bylinných výťažkov a sú určené pre každodenné použitie. Eliminujú zápach. Poskytujú pocit sviežosti a pohodlia.


Omega Pharma Lactacyd Pharma Senzitívny 250 ml
5,60 €
5,10 €

Akcia

Lactacyd Pharma Senzitívny predstavuje špeciálnu starostlivosť pre citlivú a ľahko podráždenú sliznicu intímnych partií s extrémne jemným a neparfumovaným zložením.


AUSTRALIAN BODYCARE Femi Daily 100 ml-20%
8,80 €

7 €

Akcia

Australian Bodycare Femi Daily 100 ml je prírodný gél, ktorý predchádza intímnemu diskomfortu vonkajších pohlavných orgánov, ako je suchosť, svrbenie, podráždenie alebo intímne zápach. Chráni a upokojuje podráždenia a pomáha chrániť prirodzenú flóru v intímnej oblasti a rešpektuje jej pH.


Herb Pharma Aurecon ušné kvapky s peroxidom 10 ml
5,30 €

Aurecon ušné kvapky s peroxidom majú jedinečnú formuláciu s dvojitým účinkom, ktorá zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a jemne uvoľňuje kyslík. Ten ho pomáha rozpustiť na drobné šupinky, ktoré je možné z ucha jednoducho odstrániť.


Omega Pharma Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
6,60 €

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami a mierne zásaditým pH je špeciálna umývacia emulzia pre intímnu hygienu žien, ktorá prináša úľavu pri diskomfortu spôsobenom kvasinkovou infekciou ako je svrbenie, pálenie a podráždenie intímnych partií.


Idelyn Beliema Expert krém 30 ml
7,40 €

Novinka

Beliema Expert krém je jemná pěnová emulze pro intimní hygienu s antimikrobiální látkou a ochrannou složkou BioEcolia® – antimikrobiální látka zastavuje růst bakterií a kvasinek, BioEcolia® obnovuje přirozenou mikroflóru.


AUSTRALIAN BODYCARE Intim Glide 100 ml
11,70 €

10,50 €

Akcia

Australian Bodycare Intim Glide je prírodný lubrikačný gél na báze vody v diskrétnom balení. Špeciálne vyvinutý pre väčšiu sexuálny zážitok a prevenciu problémov, ako je nedostatočné zvlhčenie, svrbenie, podráždenie či nežiaduci zápach počas sexu alebo po ňom.


AUSTRALIAN BODYCARE Intim Shave 100 ml
11,70 €

10,50 €

Akcia

Intim shave gél na holenie intímnych partií je holiaci gél so špeciálnym zložením pre starostlivosť a ochranu jemnej pokožky na intímnych miestach pri holení. Zvlhčujúce zloženie znižuje začervenanie, podráždenie a hrbolčeky, ktoré obvykle vznikajú po odstránení chĺpkov v oblasti bikín. .


AUSTRALIAN BODYCARE Intim Wash 200 ml-17%
11,70 €

9,70 €

Akcia

Australian Bodycare Intim Wash je umývací gél na intímnu hygienu s prírodným, vysoko kvalitným olejom Tea Tree z čajovníka austrálskeho a kyselinou mliečnou.


Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 100 ml
4,70 €

Tea Tree Oil intímna umývacia pena s olejom z čajovníka austrálskeho je určená na šetrné intímnej hygiene a zároveň prispieva k odstráneniu nežiaducich organizmov z povrchu kože a slizníc. Obsahuje zložky olivového a kokosového oleja, ktoré zabraňujú vysúšaniu pokožky.


Herb Pharma Gyntima Probiotica vaginálne čapíky Forte 10 ks
7,90 €

Vaginálne čapíky Probiotica Forte sa odporúča používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravé prostredie pošvy. Vytvárajú totiž živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú tak ich optimálne rozmnožovanie.


Menštruačná huba 3M
14,40 €

Menštruačná huba 3M je 100% prírodnou pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti. Vhodné pre slabšie až stredne silné krvácanie.


Menštruačná huba minerálna 3M
14,40 €

Menštruačna huba minerálna 3M je 100% prírodnou pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti.


Omega Pharma Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml
6,10 €

Lactacyd Pharma Upokojujúci, ktorý je obohatený o upokojujúci výťažok z modrej sedmokrásky, pomáha zmierniť príznaky vaginálneho diskomfortu ako je podráždenie, svrbenie a začervenanie.


TianDe Denné vložky s extraktom aloe nefritovo sviežosť 20 ks
5,80 €

Denné vložky s extraktom aloe nefritovo sviežosť obsahujú prírodné bylinné extrakty. Eliminujú zápach. Poskytujú pocit sviežosti a pohodlia. Harmonizujú menštruačný cyklus. Denné intímky s aloe sú najjemnejšími vložkami z ponuky TianDe. Vrchná vrstva obsahuje najslabší koncentráciu byliniek.


TianDe Dámske bylinné slipové vložky s aniónmi nefritovo sviežosť 20 ks
5,80 €

Slipové vložky nefritovo sviežosť s aniónmi vás spoľahlivo ochráni pred nepríjemným zápachom, pocitom diskomfortu a dodajú pocit sviežosti po celý deň. Predstavujú jedinečný hygienický prostriedok so zabudovaným aniónovým čipom pre vaše maximálne pohodlie a skvelý pocit. .


TianDe Dámske slipové vložky so striebrom INTOP 20 ks
5,80 €

Dámske slipové vložky so striebrom eliminujú nepríjemný zápach, stimulujú mikrocirkuláciu krvi a udržujú prirodzenú mikroflóru, sú ionizované nanočasticami striebra, vytvárajú anióny, tým sa dosahuje antibakteriálny účinok, ktorý pomáha zlepšiť metabolizmus, aktivuje a regenerujíe bunky a posilňuje


AUSTRALIAN BODYCARE Intim Balm 100 ml
11,70 €

Australian Bodycare Intim Balm je vhodný pre použitie po holení a obsahuje prírodný austrálsky olejom Tea Tree (melaleuca alternifolia). Má špeciálne zloženie pre odstránenie zarastaniu chĺpkov, zníženie vyrážky, červenanie a hrbolčekov po holení intímnych oblastí.


Herb Pharma Aurecon dry spray na vysušenie ucha 50 ml
6,20 €

Aurecon Dry spray je určený na odstránenie vody v uchu. Fyzikálne vlastnosti denaturovaného liehu, ktorý sa nachádza v prípravku, urýchľuje vyparovanie vody z ucha a tým napomáha vysušenie vonkajšieho zvukovodu.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima intímny umývací gél 200 + detský 100 ml
7 €

Balíček pre intímnu hygienu ženy + dieťaťa od 3 rokov. Účinný, osviežujúci a jemný prostriedok, určený pre každodennú intímnu hygienu ženy, ktorý pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Detský umývací gél špeciálne vyvinutý pre intímnu hygienu dievčat od 3 rokov.


Idelyn Beliema Expert Intim gél 200 ml
5,80 €

Beliema Expert Intim gél je jemný penivý umývací gél s unikátnym komplexným zložením pre pravidelnú starostlivosť o intímne partie. Obnovuje a udržiava fyziologické pH.


MedPharma Intímny gél 230 ml
4,20 €

Intímny gél má unikátne zloženie s vyváženým pomerom aktívnych látok, ako je bakteriálna lyzát, kyselina hyalurónová, panthenol, alantoín, kyselina mliečna a jemné umývacie zložky, čistí a prináša úplne jedinečný komfort a pocit sviežosti v intímnej oblasti. .


TianDe Denná vložka Energia života 1 ks
2,20 €

Denná vložka Energia života poskytuje ochranu a pohodlie pri každodennom nosení. Má fytomembránu, ktorá podporuje prirodzenú rovnováhu pH a normálnu mikroflóru. Vďaka zloženiu pomáha bojovať s mykózou, zápaly a výtoky.


Blue Step Slipové vložky Flex z organickej bavlny Masmi adaptabilný 30 ks
3,40 €

Slipové vložky Flex MASMA sú vyrobené zo 100% organickej bavlny (vo vnútri a mimo) bez použitia škodlivých chemikálií (herbicídov a pesticídov). Možno ich používať denne. Slipové vložky Flex MASMA sú tenké, diskrétne a prispôsobivé vášmu spodnej bielizni (nohavičkám, bikinám i tangám).


Blue Step Tampóny s aplikátorom z organickej bavlny Masmi
4,10 €

Menštruačné tampóny Masmi sú vyrobené za 100% organickej bavlny bez použitia škodlivých chemikálií. Absorbčná jadro je obalené špeciálnou bezpečnostnou vrstvou z bavlny, ktorá zabraňuje uvoľňovaniu vlákien do vášho tela.


Blue Step Tampóny z organickej bavlny Masmi
3 €

Menštruačné tampóny Masmi sú vyrobené za 100% organickej bavlny bez použitia škodlivých chemikálií. Absorbčná jadro je obalené špeciálnou bezpečnostnou vrstvou z bavlny, ktorá zabraňuje uvoľňovaniu vlákien do vášho tela.


Blue Step Ultratenké slipové vložky z organickej bavlny Masmi 24 ks
4,20 €

Ultratenké slipové vložky MASMA sú vyrobené zo 100% organickej bavlny (vo vnútri a mimo) bez použitia škodlivých chemikálií (herbicídov a pesticídov). Možno ich používať denne. Ultratenké slipové vložky MASMA sú tenké, diskrétne a anatomicky tvarované.


Blue Step Ultratenké vložky MASMA z organickej bavlny s krídelkami 10 ks
3,40 €

Ultratenké vložky MASMA sú vyrobené zo 100% organickej bavlny (vo vnútri a mimo) bez použitia škodlivých chemikálií (herbicídov a pesticídov). Ultratenké vložky MASMA sú pohodlné a diskrétne, s krídelkami pre väčšiu ochranu. Plocha, ktorá je v kontakte s pokožkou, neobsahuje umelé hmoty.


Dr. Müller Tea Tree Oil vaginálny gél 7x7, 5 g
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tea Tree Oil vaginálny gél je určený pre intímnu hygienu. Stará o vonkajšie genitálie ženy pri problémoch prejavujúcich sa svrbením, pálením alebo suchosťou v intímnych partiách.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima čapíky Forte 10 ks + umývacia pena 150 ml
11,30 €

Gyntima intímny pena je účinný, osviežujúci a jemný umývací prostriedok s optimálnym pH, vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Umývacia pena je vhodná aj na holenie intímnych partií. Nedráždi a zabezpečí pre pokožku vášho tela dlhotrvajúcu sviežosť.


Herb Pharma Fytofontana Gyntima Lifting 50 ml
15,70 €

Novinka

Fytofontana Gyntima Lifting krém je určený pre starostlivosť o intímne partie. Jedinečné zloženie biotechnologických peptidov a účinných látok rastlinného pôvodu s obsahom fytohormónov, šetrným spôsobom regeneruje, omladzuje a spevňuje pokožku intímnych partií. .


Saloos Sprchový olej - intimite
4,30 €

Sprchový olej – intimite – esenciálne oleje z geránia, tea tree a manuky majú výrazné antiseptické a antimykotické účinky.