Argital - maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo
2,40 €

Argital maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a kremík, má výrazný omladzujúci účinok. Je vhodná pre každý vek a všetky typy pleti a je pripravená na okamžité použitie ako tvárová maska, telová maska ​​a maska ​​na vlasy.


Blue Step Nimbový olej 60 ml
15,30 €

Nimbový olej s orieškovo-cesnakovou vôňou obsahuje špeciálne zložky – nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, ktoré majú jedinečné účinky na pokožku. .


Penový kolagén Bioragel 80 g
13,40 €

Bioragel je kozmetický prostriedok k vyhladeniu pleti s obsahom vysoko čistého kolagénu vo vodnej disperzii. Pravidelné používanie vedie k potlačeniu prejavov starnutia pokožky. Nanáša sa vo forme hydratovanej peny, ktorá vysychaním vytvára pružný film vypínajúci pokožku.


Saloos BIO Chia olej 20 ml
4,90 €

BIO Chia olej 20 ml je hydratačný rastlinný olej zo semienok šalvie hispánskej, ktorý je vhodný pre suchú pleť so sklonmi k začervenaniu.


Saloos Bio Konopný olej lisovaný za studena 50 ml
4,10 €
3,70 €

Akcia

Bio Konopný olej je veľmi účinný olej pre suchú a citlivú pokožku postihnutú ekzémami a lupienkou. Má silné regeneračné účinky, pokožku hydratuje, zvláčňuje a posilňuje.


Saloos Bio Moringový olej lisovaný za studena 20 ml
7,40 €

Novinka

Bio moringový olej s antioxidačnými vlastnosťami a blahodarnými anti-age účinky zaručujú luxusnú starostlivosť nielen pre problematickú pleť. Je veľmi vhodný pre očné okolie, vrásky aj pre omladenie pleti. Intenzívne stará o vysušenú pleť, zvláčňuje ju, hydratuje, obnovuje jej vitalitu a pevnosť.


Saloos Bio Slivkový olej lisovaný za studena 20 ml
7,40 €

6,60 €

Akcia

Za studena lisovaný slivkový olej s výnimočnou vôňou slivkových jadier as vysokým obsahom vitamínu E a omega mastných kyselín pre omladenie pleti. Vyživuje ju, hĺbkovo hydratuje, dokonale vyhladzuje, pomáha ju udržať vo výbornej kondícii a je skvelý na vrásky.


Saloos Hyalurónovej sérum 15 ml
9,10 €

8,10 €

Akcia

Hyalurónovej sérum s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej je určené pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a vyhladenie pleti.