Arganový olej 50 ml
15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete a už po stáročia sa používa na skrášlenie pokožky a udržanie mladistvého vzhľadu.


Argital - maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo
2,40 €

Argital maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a kremík, má výrazný omladzujúci účinok. Je vhodná pre každý vek a všetky typy pleti a je pripravená na okamžité použitie ako tvárová maska, telová maska ​​a maska ​​na vlasy.


Biomedica Aknepur zásyp 20 g
3,50 €

Aknepur zásyp je tradičný zásyp s obsahom síry a zinku vhodný na starostlivosť o problematickú pleť s akné. Prípravok napomáha vysušiť problematické miesta a urýchľuje regeneráciu pokožky. .


Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,10 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom. .


Birch 2 Life Brezový krém so striebrom a arganovým olejom 50 ml
23 €

Brezový krém so striebrom a arganovým olejom je založený na kombinácii prírodných zložiek, ktoré vzájomne posilňujú svoj účinok a majú regeneračné a ochranný vplyv na ľudskú pokožku. Arganový olej obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny.


Červený íl - terrasol 170 g
4,70 €

Novinka

Červený íl – terrasol je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok, ktorý z tela odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. .


Saloos Bio Moringový olej lisovaný za studena 20 ml
7,40 €

Novinka

Bio moringový olej s antioxidačnými vlastnosťami a blahodarnými anti-age účinky zaručujú luxusnú starostlivosť nielen pre problematickú pleť. Je veľmi vhodný pre očné okolie, vrásky aj pre omladenie pleti. Intenzívne stará o vysušenú pleť, zvláčňuje ju, hydratuje, obnovuje jej vitalitu a pevnosť.


Zelený íl - lunasol 170 g
5,40 €

Novinka

Zelený íl – lunasol obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .