Clin NÁPLŇ 500ml Lemon
1,44 € 1,27 €

Náhradná náplň do čistidla na okná Clin Lemon s objemom 500 ml s citrónovou vôňou zabezpečuje čisté a lesklé okná bez šmúh. Vytvára penu, ktorá po povrchu nesteká. Obsahuje alkohol. Nevdychujte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia, oči poriadne vypláchnite dostatočným množstvom vody. Ak

Clin Čistič 750ml Okná a Rámy
2,28 € 1,78 €

Clin čistič okien a rámov s objemom 750 ml je prvý čistič, ktorý sa riedi vodou. Vďaka receptúre s alkoholom čistí rámy a okná, z ktorých odstráni nečistoty a špinu. S ľahkým zotretím vráti oknám oslnivý lesk. So špeciálnou technológiou zabraňuje stopám po daždi. Vystačí na 300 m2.  Použitie zrieďt

Clin MR 500ml Apple (et) (Zelený)
2,04 € 1,80 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Apple s rozprašovačom s objemom 500ml s vôňou jablka, vhodný na hladké a sklenené povrchy bez zanechania šmúh. Vytvára penu, ktorá nesteká po povrchu a môže dlhšie pôsobiť na znečistenú plochu. Odpudzuje prach a vodu, možno ho použiť v exteriéri i v interiéri. 

Clin MR 500ml Mediteran Dreams (et) (Ružový)
2,04 € 1,80 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Mediteran Dreams s rozprašovačom s objemom 500 ml s jemnou vôňou, vhodný na hladké a sklenené povrchy bez zanechania šmúh. Vytvára penu, ktorá nesteká po povrchu a môže dlhšie pôsobiť na znečistenú plochu. Odpudzuje prach a vodu, možno ho použiť v exteriéri i v interiéri

Clin MR 500ml Univerzál (et) (Modrý)
2,04 € 1,80 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Universal s rozprašovačom s objemom 500 ml s príjemnou vôňou, vhodný na hladké a sklenené povrchy bez zanechania šmúh. Vytvára penu, ktorá nesteká po povrchu a môže dlhšie pôsobiť na znečistenú plochu. Odpudzuje prach a vodu, možno ho použiť v exteriéri i v interiéri. 

Clin MR 500ml Multi Shine (bez Alkoholu)
2,04 € 1,80 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Multi Shine s rozprašovačom s objemom 500 ml bez alkoholu, vhodný na hladké a sklenené povrchy bez zanechania šmúh. Vytvára penu, ktorá nesteká po povrchu a môže dlhšie pôsobiť na znečistenú plochu. Odpudzuje prach a vodu, možno ho použiť v exteriéri i v interiéri.   

Clin MR 500ml Vinegar (Červený)
2,04 € 1,80 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Vinegar s rozprašovačom s objemom 500 ml s vôňou ovocného octu s novou receptúrou, vhodný na hladké a sklenené povrchy bez zanechania šmúh. Vytvára penu, ktorá nesteká po povrchu a môže dlhšie pôsobiť na znečistenú plochu. Odpudzuje prach a vodu, možno ho použiť v exteri

Clin MR 500ml Mediteran Dreams (SK) (Ružový)
2,04 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Mediteran Dreams s objemom 500 ml na sklenené a hladké povrchy – okná, zrkadlá, sklokeramické dosky aj mikrovlnné rúry. Odstraňuje nečistoty bez zanechania šmúh a chráni povrchy pred opätovným znečistením či prachom. Výsledkom je dokonalá čistota bez šmúh, dlhotrvajúci l

Clin MR 500ml Multi Shine (SK) (bez Alkoholu)
2,04 €

Čistič na okná Clin MR Multi Shine bez alkoholu s objemom 500 ml s rozprašovačom s neutrálnou vôňou určený na čistenie a leštenie sklenených a hladkých umývateľných plôch – okná, zrkadlá, sklenené stoly. Rozprašovač nanesie jemnú penu na povrch, nesteká a udrží sa dlhšiu dobu. 

Clin MR 500ml Lemon (SK)
2,04 €

Čistiaci prostriedok Clin MR Lemon 500 ml na čistenie a leštenie hladkých a sklenených povrchov ako sú okná, zrkadlá, obrazovky a zaručuje dlhodobý efekt čistoty bez tvorby šmúh. S technológiou Nano-Protect prináša ochranu povrchom okien pred opätovným zašpinením a vznikom škvŕn od kvapiek od dažďa.

4Cars 4CARS Čistiace vlhčené obrúsky na sklá
2,37 €

Ideálne na čistenie skiel, zrkadiel a čírych plastov. Šetrne a jemne čistia a chránia čistený povrch. Obrúsky zaistia dobrú viditeľnosť pre bezpečnú jazdu autom. Odstránia mastnotu aj zaschnutý hmyz na skle.

AUTOLAND Čistič okien a skiel, 750 ml
2,80 €

Čistič okien a skiel, s prídavkom alkoholu. Na umývanie autoskiel, reflektorov, okien, zrkadiel, apod. Odmasťuje, dodáva lesk, nezanecháva šmuhy. Je bezpečný pre plasty, laky a všetky typy reflektorov.

AUTOLAND Penový čistič okien a skiel, 400 ml
3,50 €

Penový čistič okien a skiel, s prídavkom čpavku. Pre autosklá, reflektory, okná, zrkadlá a pod. Rýchlo odmasťuje, čistí, nezanecháva šmuhy. Bezpečný pre stierače, laky, bežné aj xenónové reflektory.

General NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada
10,89 € 10,70 €

Sada čistiacich prostriedkov pre automobily. Slúži k dodaniu lesku bez nepríjemných šmúh a pomáha zbaviť vaše vozidlo od vrstvy peľu či hmyzu zo sklenených častí. GENERAL NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada obsahuje mimo hlavný výrobok sadu utierok a jednorazové rukavice.

General NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada
35,08 € 34,40 €

Sada čistiacich prostriedkov pre automobily. Slúži na obohatenie existujúcej farby, dodanie lesku bez nepríjemných šmúh a pomáha zbaviť vaše vozidlo od vrstvy peľu či hmyzu, ako z karosérie, tak zo sklenených častí. GENERAL NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada obsahuje 2 čistiace prípravky, sadu utierok a jednorazové rukavice.