Puori M3 - komplex horčíka, zinku a vitamínu B6 – vegan

Puori M3 - komplex horčíka, zinku a vitamínu B6 – vegan

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Balenie obsahuje 40 dávok. Forma magnézium taurát a glukonát. Podporuje kvalitný spánok vďaka organickej forme. Znižuje krvný tlak. Zlepšuje inzulínovú senzitivitu. Je potrebné pre správnu funkciu svalov. Zlepšuje využitie energie vo svaloch. Má organické zloženie z prírodných zdrojov. Celý popis
28 €
Vrátane DPH
26,90 €
Partner: Puori

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100042941076

Popis

Prečo je dôležité užívanie magnézia?

Magnézium má využitie zo zdravotného aj športového hľadiska. Patrí k jedným z najhojnejších minerálov v ľudskom tele. V ľudskom tele a mozgu zodpovedá za viacero dôležitých úloh. Nachádza sa v každej bunke nášho tela. Avšak väčšina ľudí ho nemá dostatok.

Magnézium pomáha zmierniť príznaky depresie a zlej nálady. Magnézium sa používa na zníženie vysokého tlaku. Zlepšuje inzulínovú senzitivitu u ľudí s diabetom typu 2.

Pomáha zmierniť migrény a dokonca pôsobí preventívne. Taktiež má pozitívny vplyv na PMS (predmenštruačný syndróm) u žien. Magnézium zmierňuje výkyvy nálad, zmierňuje zadržiavanie vody a pomáha zlepšiť náladu.

Prečo vzniklo M3 od Puori?

Mnohé doplnky výživy magnézia, ktoré sú na trhu naše telo nevie dobre absorbovať. Preto sa Puori rozhodlo vytvoriť výživový doplnok vo forme prírodného magnézia, ktoré sa zameriava na čo najlepšiu vstrebateľnosť tohto minerálu a tým aj udržania optimálnej hladiny magnézia v tele.

Ako vzniklo M3 od Puori?

Minerály obsiahnuté v M3 pochádzajú z morskej vody a spodnej pôdy, ktoré sú bohaté na tieto zložky. V M3 sú použité dva typy chelatovaných foriem magnézia, ktoré sa na rozdiel od organických foriem magnézia lepšie rozpúšťajú a absorbujú. Ďalej sa pridáva vitamín B6 a kyselina jablčná, ktoré zabezpečujú zvýšenie vstrebateľnosti minerálov z čreva do buniek. Zinok zabezpečuje zvýšenie účinku komplexu M3.

Magnézium môže reagovať s inými zložkami našej potravy a preto sa neodporúča konzumovať s mliečnymi výrobkami a výrobkami s vysokým obsahom vlákniny. M3 je vhodné užívať aj na lačno.