Adiel Drmek FORTE s vitamínom E 90 piluliek

Adiel Drmek FORTE s vitamínom E 90 piluliek

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Drmek FORTE s vitamínom E. Jedná sa o najsilnejší drmek na trhu o vysokej koncentrácii účinnej látky a to v pomere 10: 1. Drmek svojimi účinkami pôsobí na reguláciu hladín pohlavných hormónov a tie potom ovplyvňujú celú ovuláciu, dozrievania vajíčka i jeho uvoľnenie. Celý popis
12,90 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100007849691

Popis

Drmek FORTE s vitamínom E. Jedná sa o najsilnejší drmek na trhu o vysokej koncentrácii účinnej látky a to v pomere 10: 1. Drmek svojimi účinkami pôsobí na reguláciu hladín pohlavných hormónov a tie potom ovplyvňujú celú ovuláciu, dozrievania vajíčka i jeho uvoľnenie. Správnej hladiny pohlavných hormónov sú často kľúčovými faktormi pre otehotnenie u ženy aj mužov.

Pôsobí na produkciu ženských hormónov progesterónu a LH hormónu (zvyšuje hladinu) a prolaktínu (znižuje hladinu), ktoré riadia ovuláciu a sú kľúčovými faktormi pre otehotnenie. V organizme môže pôsobiť ako vaše vlastné pohlavné hormóny ovplyvňujúce zrenia a uvoľnenie vajíčka v čase ovulácie. Progesterón tiež stabilizuje fáze žltého telieska. Obsahové látky Vitexu jahňacieho zasahujú do metabolizmu hormónu prolaktínu, čo môže mať za následok normalizáciu tzv. Luteálnej fázy hormonálneho cyklu.

Prídavné látky:

Stearan horečnatý 4%

Dávkovanie:

Užívajte 1 – 2 kapsule denne ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Balenie:

90 piluliek

Upozornenie:

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Možno ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom na kombinácii s bylinnými prípravkami.


Zloženie v 1 pilulke:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Agnacast (Vitex agnus castus) 273 mg
antioxidant
(Pred) menštruačný & menopauzálny komfort
kognitívne funkcie
Úľava pri predmenštruačnom syndróme / menopauze
Normálna činnosť kĺbov
Vitamín E 15 mg
Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.