Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí
15,10 €

FitMe Slim & Sun urýchľuje a zintenzívňuje opálenie pokožky. Formuje a spevňuje postavu. Pôsobí antioxidačne. Zlepšuje kvalitu kože a fyzickú kondíciu. Skratkou CLA je označovaná konjugovaná kyselina linolová. Je nenasýtenú mastnou kyselinou, telu vlastné.

MedPharma Vitamín E 400 100 tob. + 7 tob. ZDARMA
5,20 € 4,50 €

Akcia

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý vzniká nerovnováhou medzi voľnými radikálmi a antioxidanty. Každá kapsula obsahuje 400 IU DL-alfa-tokoferyl-acetátu.

MedPharma Vitamín E 200 100 tob. + 7 tob. ZDARMA
3,70 € 3,20 €

Akcia

Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch, dôležitá antioxidačná látka. Vo väčšom množstve je obsiahnutý len v niekoľkých potravinách (bohatých na tuk), a preto je nevyhnutné jeho doplňovanie.

MedPharma Vitamín E 100 mg - 100 tob. + 7 tob. ZD ARMA
3,70 € 3,20 €

Akcia

Med Pharma Vitamín E 100 je doplnok stravy vo forme kapsúl. Vitamín E je vo väčšom množstve obsiahnutý len v niekoľkých potravinách bohatých na tuk, a preto je vhodné jeho doplňovanie prostredníctvom doplnkov stravy.

Sanct Bernhard Egyptský rasca 180 tabliet
11,10 €

Kapsule obsahujú olej z Egyptského rasce, ktorý má vysoký obsah biologicky aktívnych a polynenasýtených mastných kyselín, a preto podporuje správou funkciu metabolizmu. Obsahuje minimálne 84% nenasýtených mastných kyselín, na tuky cenných látok, ako sú steroly, vitamín E, a esenciálne oleje.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 50 ml CPK bio
4,40 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo RAKYTNÍK s pomarančom je prírodný krémový telový balzam s extraktom z rakytníka rešetliakového vyživuje a regeneruje pokožku. Balzam je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre pleť suchú, namáhanú a pleť podráždenú nadmerným slnením.

Klas Lecitin plus 100 tobolek
7,90 €

Lecitín plus je súčasťou skoro všetkých bunkových stien v organizme. Je podstatný pre tvorbu biomembrán. Zúčastňuje sa aktívne ako anabolické výmeny lipidov (syntéza a rozdeľovanie lipidov), tak katabolické výmeny tukov (výstavba, prestavba lipidov).

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: