U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky s vitamínom c. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky s vitamínom c doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky s vitamínom c alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Additiva  Vitamín C Zitrone - šumivé tablety 20ks

Additiva Vitamín C Zitrone - šumivé tablety 20ks

7,33 €

Šumivé tablety s vysokým obsahom vitamínu C, 1000 mg v 1 tablete, citrón. Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, správnej funkcii psychiky, správnemu fungovaniu imunitného systému a zníženiu vyčerpania a únavy.

Partner: Widerio
Additiva  Vitamín C Blutorange - šumivé tablety 20ks

Additiva Vitamín C Blutorange - šumivé tablety 20ks

7,33 €

Šumivé tablety s vysokým obsahom vitamínu C, 1000 mg v 1 tablete, červený pomaranč. Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej funkcii psychiky, správnemu fungovaniu imunitného systému a zníženiu vyčerpania a únavy.

Partner: Widerio
Naturprodukt  Betaglukán + Zinok + Vitamín C 30 kapsúl

Naturprodukt Betaglukán + Zinok + Vitamín C 30 kapsúl

7,96 €

Vitamín C spolu so zinkom prispieva k normálnej činnosti imunitného systému. Betaglukán je unikátny prírodný polysacharid významne podporuje obranné reakcie organizmu proti vírusom, bakteriálnym a parazitárnym chorobám. Taktiež zlepšuje účinok antibiotík, podporuje hojenie rán, zdravie ciev a srdca.

Partner: Widerio
Pharma Activ Koloidné železo + vitamín C liquid 300 ml
8x

Pharma Activ Koloidné železo + vitamín C liquid 300 ml

8,40 €

Koloidné železo vo forme mikročastíc je nevyhnutné pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebávanie železa, je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj. až vo 20× väčších dávkach ako železo vo forme tabliet.

Partner: Vivantis
-16%
Pharma Activ Tekutý Zinok + Vitamín C 300 ml
7x

Pharma Activ Tekutý Zinok + Vitamín C 300 ml

10 €
8,40 €

Tekutý zinok je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu . Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj až v 20× väčších dávkach ako zinok vo forme tabliet.

Partner: Vivantis
Vieste group Vitamín C zo šípky 2000 mg 30 tabliet
2x

Vieste group Vitamín C zo šípky 2000 mg 30 tabliet

3,50 €

Vitamín C je vhodný na posilnenie celkovej obranyschopnosti organizmu. Je získavaný z plodov ruže šípovej (Rosa canina L. ). Pre ľudský metabolizmus je vitamín C z prírodných zdrojov lepšie využiteľný než klasicky syntetizovaná kyselina askorbová. .

Partner: Vivantis
Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet
1x

Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet

3,60 €

C Vitamín Ferdo Mix je chutná kombinácia štyroch príchuťou tabliet s obsahom vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Partner: Vivantis