U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky s vitamínmi skupiny b. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky s vitamínmi skupiny b doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky s vitamínmi skupiny b alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natural Pharm Vitamín B6 tablety 100ks

Natural Pharm Vitamín B6 tablety 100ks

4,20 €

Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu

Partner: Koloid.sk
GreenFood Performance nápoj MG+Zn Citrate + Vitamín B6 420 g (Príchuť Mango)

GreenFood Performance nápoj MG+Zn Citrate + Vitamín B6 420 g

15,10 €

Performance nápoj MG+Zn Citrate + Vitamín B6 je vynikajúci nápoj bez cukru s príchuťou šťavnatého ovocia. Kombinácia dôležitých minerálov a vitamínov na každodenné užívanie. Minerály, ktoré obsahuje sú vo forme organických zlúčenín citrátov.

Partner: Vivantis
TEREZIA COMPANY Vitamín B Super Forte + 100 tablet
1x

TEREZIA COMPANY Vitamín B Super Forte + 100 tablet

5,30 €

B-komplex Super Forte + jedná sa o unikátny komplex vitamínov skupiny B, ktoré sú rozpustné vo vode. Tieto vitamíny sú dôležité pre zachovanie normálnej funkcie tkanív a pre správne fungovanie metabolizmu a nervového systému. B-KOMPLEX SUPER FORTE + obsahuje celkovo 8 vitamínov skupiny B.

Partner: Vivantis
Vegall Pharma SARAPIS Mensis 60 kapslí
2x

Vegall Pharma SARAPIS Mensis 60 kapslí

23,10 €

SARAPIS Mensis prispieva k normálnemu priebehu menštruácie. Vhodný pre dievčatá už od prvej menštruácie. Včelie produkty (včelia materská kašička a peľ) spolu s fytoestrogény zo sóje a červenej ďateliny, s extraktom z brusníc, komplexom vitamínov B, vitamínom E, Beta karoténom a zinkom.

Partner: Vivantis
Wolfberry Tebi - neaktívne kvasnice 100g
2x

Wolfberry Tebi - neaktívne kvasnice 100g

2,50 €

Tebi – pivovarské kvasnice 100g Wolfberry sú sušené vločky droždie s lahodnou sladkastou chuťou. Určite vás príjemne prekvapí ako výborne dochutí nátierky, polievky, omáčky, ale aj zeleninové šaláty.

Partner: Vivantis