Natural Pharm Magnézium + B6 tablety 200 ks

Natural Pharm Magnézium + B6 tablety 200 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Horčík (Magnesium) sa v ľudskom tele vyskytuje predovšetkým v kostiach, ostatok je v svaloch, endokrinných žľazách a v menšej miere v krvi. Celkovo ľudské telo obsahuje od 20 do 30 gramov horčíka. Horčík je nezastupiteľný pre väčšinu biochemických reakcií v ľudskom tele. Celý popis
7,80 €
Vrátane DPH
Partner: Koloid.sk

Skladom u partnera 5+ kusov

31.1.2023 - 1.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Koloid.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3759409

Popis

Magnézium + B6 tablety, Výživový doplnok

Obsah balenia: 200 tabliet

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne, zapiť dostatočným množstvom vody

Zloženie: (1 tableta – 700 mg): Horčík (Citran horečnatý, Trimagnesium Citrate)350 mg 93 %*, Vitamín C (kyselina L-askorbová)80 mg 100 %*, Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)1,5 mg 107 %*, Inulín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý

*RVH – denná referenčná výživová hodnota

 

Horčík (Magnesium) sa v ľudskom tele vyskytuje predovšetkým v kostiach, ostatok je v svaloch, endokrinných žľazách a v menšej miere v krvi. Celkovo ľudské telo obsahuje od 20 do 30 gramov horčíka. Horčík je nezastupiteľný pre väčšinu biochemických reakcií v ľudskom tele a preto sa z hľadiska zdravia jeho nedostatok výrazne zhoršuje priebeh prakticky každej choroby.

Inulín - sladká chuť zdravia. Je to fruktózový polysacharid – rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:

Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom. 

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!