Olimp Chela Mag B6 25 ml
1,91 €

Olimp Chela Mag B6 to je Megadávka 375 mg horčíka v jedinej ampulke! Megarychlé vstrebávanie! Excelentné superrýchly účinok!

LIPOPROTECT Lipozomálne Magnézium Pure
23,12 €

Výpredaj

Horčík je esenciálny minerál a slúži ako kofaktor pre viac ako 300 rôznych enzýmov. Horčík znižuje únavu a zaisťuje zdravý nervový systém, podporuje energetický metabolizmus a fungovanie svalov.

GreenSwan GS Vápnik Horčík Zinok Premium 100 tbl. + 30 tbl. ZD ARMA
7,20 € 6 €

Prípravok GS Vápnik Horčík Zinok Premium obsahuje zvýšenú dávku minerálov pre normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Je významným a vyváženým zdrojom minerálov pre normálnu funkciu vášho organizmu a je navyše obohatený o vitamín D3 a biotín.

Natures Aid 5-HTP Complex 100 mg (L-5 hydroxytryptofan) 30 tabliet
10,60 €

5-HTP (hydroxytryptofan) Complex od britskej spoločnosti Natu res Aid, obsahuje prírodný zdroj hydroxytryptofan 5-HTP zo semien Griffonia simplicifolia. Horčík a vitamíny B3, B5 a B6, pre normálne fungovanie nervového systému a psychologických funkcií v organizme. .

Dacom Pharma Koenzým Q10 s horčíkom 60 tob
6,50 €

Koenzým Q10 s horčíkom je určený hlavne pre staršie osoby, ktoré chcú mať dostatok energie, osoby, ktoré sú náladové, podráždené, unavené, v strese, s náročným zamestnaním, konzumujúci veľké množstvo tučných jedál, fajčiarov a športovcov.

Prom-IN ZM-Core 120 kapslí
12,10 €

ZM-Core je zinok kombinovaný s horčíkom pre regeneráciu a hormonálne podporu tela. benefity:

jedna dávka obsahuje: 375 mg magnézia, 30 mg zinku, 300 mg l-tryptofánu, 10 mg b6. .

Rosenpharma Rosen Magnesium 300 mg perlivé pastilky 20 ks
2,90 €

Perlivé pastilky Rosen Magnesium 300 mg s draslíkom. S draslíkom a vitamínom B6. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.

Pharma Activ Tekutý horčík + vitamín C 300 ml
9 €

Horčík vo forme mikročastíc je vhodný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C je veľmi dobre vstrebateľný, v násobne väčších dávkach ako horčík, np. vo forme tabliet.

SALUTEM Pharma Magnézium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml
10 €

Magnézium Chelate 375 mg + B6 je prípravok obsahujúci maximálne vstrebateľnú formu horčíka, navyše s výbornou višňovou príchuťou. Horčík je dôležitý pre normálnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému, a znižuje únavu a vyčerpanie.

Natural CalMag C + D3 práškový 150 g
13,80 €

CalMag C + D3 obsahuje vápnik, horčík, vitamín C a vitamín D, ktoré sú dôležité predovšetkým pre udržanie zdravých kostí.

OnaPharm Magnesium citrát complex 30 sáčkov
6 €

Magnesium citrát complex je horčíkový komplex s vysokou biologickou dostupnosťou doplnený o zinok a selén. Vyvinutý špeciálne pre nastávajúce mamičky. Má veľmi príjemnú citrónovú chuť, ktorá prekvapí.

Body Wraps BW Pills Nerv Energy & Sport 30 tabliet
11,30 €

BW Pills Nerv Energy & Sport- Horčík podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickú aktivitu, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Je ideálny pomocník ako vyzrieť na únavu!.

GreenSwan GS Ginkgo 60 Premium tbl. 60 + 30 edície 2020
10,60 €

GS Ginkgo 60 Premium je doplnok stravy s vysokým obsahom extraktu ginkga z mladých lístkov, obohateného o hloh, gotu kolu a horčík. Ginkgo biloba podporuje duševnú rovnováhu, správnu činnosť mozgu a mikrocirkuláciu krvi. Hloh obyčajný podporuje normálnu činnosť srdca a transport kyslíka v tele.

Klas Hořčík Plus 100 tablet
22,60 €

Horčík Plus s vitamínom B 6 je vhodný najmä pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaži (znižujú mieru únavy a vyčerpania a podporujú správnu psychickú činnosť).

Natural Medicaments PH Mineral Balance 60 tabliet
13,20 €

Vyvážená kombinácia minerálov, ktoré prispievajú k elektrolytické rovnováhe v rámci homeostázy a teda k udržaniu správnej hladiny dôležitých iónov, ako sú sodné, draselné, horečnaté a ďalšie.

Natures Aid Citrát horečnatý 750 mg 60 kapsúl
11,20 €

Citrát horečnatý (750mg) od britskej spoločnosti Natu res Aid s obsahom 60 kapsúl. Horčík prispieva k: zníženie vyčerpania a únavy správnej činnosti nervovej sústavy správnej činnosti svalov udržanie správneho stavu zubov a kostí energetickému metabolizmu.

Noventis Magnesium B6 + Rhodiola 30 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
5,10 €

Doplnok stravy Magnesium B6 + Rhodiola je určený pre osoby, ktoré sú vystavené zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži. Obsahuje unikátnu kombináciu prírodného horčíka z mora (pre jeho dobrú vstrebateľnosť), vitamínu B6 (pyridoxínu) a extraktu rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea).