U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky s horčíkom. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky s horčíkom doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky s horčíkom alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

NULL Horčík (Magnezium citrát) prášok, 250g

NULL Horčík (Magnezium citrát) prášok, 250g

12,90 €
Novinka

Magnézium je zdrojom organického horčíka, ktorý plní v tele rad funkcií. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti svalov, k normálnemu stavu kostí a zubov, k elektrolytické rovnováhe a k normálnemu energetickému metabolizmu.

Partner: Widerio
SALUTEM Pharma Magnézium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml
3x

SALUTEM Pharma Magnézium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml

10 €
8,90 €

Magnézium Chelate 375 mg + B6 je prípravok obsahujúci maximálne vstrebateľnú formu horčíka, navyše s výbornou višňovou príchuťou. Horčík je dôležitý pre normálnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému, a znižuje únavu a vyčerpanie.

Partner: Vivantis
-19%
ALPHAMED HORČÍK 300 mg + Vitamín D3, 60 + 30 tabliet zdarma

ALPHAMED HORČÍK 300 mg + Vitamín D3, 60 + 30 tabliet zdarma

6,10 €
4,90 €

Horčík (magnézium) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, zníženiu vyčerpania a únavy, normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí a zubov a k rovnováhe elektrolytov.

Natural Medicaments PH Mineral Balance 60 tabliet

Natural Medicaments PH Mineral Balance 60 tabliet

13 €
11,30 €

Vyvážená kombinácia minerálov, ktoré prispievajú k elektrolytické rovnováhe v rámci homeostázy a teda k udržaniu správnej hladiny dôležitých iónov, ako sú sodné, draselné, horečnaté a ďalšie.

Partner: Vivantis