Raid elektrický proti komárom so suchou náplňou 40 ks
8,90 €

Akcia

Účinný elektrický odparovač Raid so suchými náplňami vás ochráni proti dotieravým komárom až 12 hodín. Balenie obsahuje strojček do zásuvky s 10 ks náplní a ďalších 30 náplní navyše.

Biolit elektrický odparovač - pomarančový kvet 45 nocí-20%
7,83 € 6,20 €

Akcia

Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Používa sa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach. Nepretržitá ochrana s vôňou pomarančového kvetu až 45 nocí (1noc = až 10 hodín).

Biolit Family elektrický proti komárom s tekutou náplňou 2x45 nocí
11,50 € 11,20 €

Akcia

Elektrický odparovač Biolit proti komárom je špeciálne prispôsobený na použitie v detských izbách. Poistka strojčeka bráni v odskrutkovaní náplne a veľmi horká prísada zabráni nežiaducemu olizovaniu náplne deťmi či domácimi zvieratami.

Biolit elektrický odparovač 45 nocí
7,06 € 5,87 €

Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Používa sa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach. Nepretržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodín).

Biolit tekutá náplň - eukalyptus 45 nocí-20%
6,27 € 5 €

Akcia

Náhradná tekutá náplň je určená pre elektrický odparovač Biolit. Insekticíd chráni proti komárom vrátane tigrích aj pri mierne otvorených oknách a rozsvietených svetlách. Nepretržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodín).

Raid Advanced elektrický proti komárom s tekutou náplňou
9,90 € 9,70 €

Akcia

Raid Advanced je jediným programovateľným odparovačom proti komárom. Sám sa zapne každý deň v rovnakom čase a automaticky vypne po uplynutí zvoleného intervalu. A navyše možno voliť inzenzitu odparovania podľa množstva komárov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: