Raid sprej proti lezúcemu hmyzu 2x400 ml
7 € 6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Raid proti lezúcemu hmyzu s vylepšenou receptúrou 3v1 účinne hubí mravce, šváby vrátane ich vajíčok a ďalšie. Možno ho použiť aj ako preventívny postrek, ktorý je účinný až 4 týždne.

Raid Ochrana proti osám a sršňom 300 ml-28%
5,46 € 3,90 €

Výpredaj

Raid ochrana proti osám a sršňom, insekticídny aerosól špecialista na hubenie ôs a ich hniezd. Účinný aj na muchy, mole a ostatný lietajúci hmyz. Zanecháva príjemnú vôňu. Je vhodný pre vnútorné použitie. Objem 300 ml.

Raid elektrický proti komárom so suchou náplňou 40 ks
8,90 €

Účinný elektrický odparovač Raid so suchými náplňami vás ochráni proti dotieravým komárom až 12 hodín. Balenie obsahuje strojček do zásuvky s 10 ks náplní a ďalších 30 náplní navyše.

Raid Advanced elektrický proti komárom s tekutou náplňou
9,90 € 9,70 €

Raid Advanced je jediným programovateľným odparovačom proti komárom. Sám sa zapne každý deň v rovnakom čase a automaticky vypne po uplynutí zvoleného intervalu. A navyše možno voliť inzenzitu odparovania podľa množstva komárov.

Raid sprej proti lietajúcemu hmyzu 2x400 ml
7 € 6,20 €

Raid v spreji proti lietajúcemu hmyzu je účinný proti otravným muchám, komárom vrátane tigrích, ale aj proti osám, sršňom a moliam. Pôsobí okamžite, ale možno ho použiť aj ako preventívny nástrek.