OFF! ! Šport repelent rýchloschnúci sprej

OFF! ! Šport repelent rýchloschnúci sprej


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNovinka

OFF! ® Sport rýchloschnúci sprej Repelent v aerosólu pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte. Príprava a použitie Starostlivo si prečítajte všetky pokyny a riaďte sa nimi. Návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Nádobku držte vzpriamene,… Celý popis

6.79
6,79 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100039660022

Popis

Popis produktu

OFF! ® Sport rýchloschnúci sprej Repelent v aerosólu pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte. Príprava a použitie Starostlivo si prečítajte všetky pokyny a riaďte sa nimi.

Návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Nádobku držte vzpriamene, 15–20 cm od pokožky. Trysku namierte smerom k povrchu, ktorý budete ošetrovať. Nastriekajte rovnomerne pomalým pohybom, po dobu 1 sekundy, na odhalenú pokožku v týchto oblastiach: Dospelí: * Tvár, krk, ruky, predlaktia a hornú časť chodidiel. Deti staršie ako 2 roky vrátane: * Tvár, krk, hornú časť chodidiel. * Pri použití na tvár: Nastriekajte do dlaní dospelého alebo dieťaťa, vyhnite sa očiam a ústam. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Neaplikujte viackrát ako 1× za 24 hodín, vyhnite sa nadmernému používaniu. Nenanášajte na ruky detí mladších ako 12 rokov. Nepoužívajte po oblečením. Nevdychujte aerosóly. Po návrate do interiéru si umyte ošetrenú pokožku mydlom a vodou. Uchovávajte zamknuté, mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá. Pred jedlom a po použití lieku si umyte ruky a zasiahnutú pokožku. Pri aplikácii nejedzte, nepite a nefajčite. Nekontaminujte potraviny, riad alebo iné povrchy, ktoré môžu s jedlom prísť do kontaktu. Odporúčame, aby všetky časti neošetrené pokožky, boli zakryté oblečením a nemohlo dôjsť k ich pohryznutie hmyzom.
Prvá pomoc: Požitie: Nevyvolávajte zvracanie: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo štítok výrobku. Vypláchnite ústa vodou. Ak symptómy pretrvávajú, kontaktujte lekára.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%