Pharma Activ Koloidné železo + vitamín C liquid 300 ml
6,20 €

Koloidné železo vo forme mikročastíc je nevyhnutné pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebávanie železa, je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj. až vo 20× väčších dávkach ako železo vo forme tabliet.

GreenSwan GS Vápnik Horčík Zinok Premium 100 tbl. + 30 tbl. ZD ARMA
6,50 €

Prípravok GS Vápnik Horčík Zinok Premium obsahuje zvýšenú dávku minerálov pre normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Je významným a vyváženým zdrojom minerálov pre normálnu funkciu vášho organizmu a je navyše obohatený o vitamín D3 a biotín.

Advance nutraceutics Tenzin 60 kapsúl
12,30 €

Prípravok Tenzin obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a normálnemu krvného tlaku.

GINLAC Ženšenový kapsle 60 ks
30,30 €

Najsilnejší ženšenový kapsule na slovenskom trhu Vyrobené z fermentovaného extraktu červeného kórejského ženšenu s celkovým obsahom ginsenoidov 140mg / g.

Yaomedica Čistota perly 50 ml
11,70 €

Čistota perly je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny odvádza Du (toxín) z povrchových vrstiev, prečisťuje Shi Re (vlhkú horúčosť) z povrchových vrstiev a rozbíja Xue Yu (krvné stázy).

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
5,10 €

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
2,40 €

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
57 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

Rosenpharma Rosen Magnesium 300 mg perlivé pastilky 20 ks
3,10 €

Perlivé pastilky Rosen Magnesium 300 mg s draslíkom. S draslíkom a vitamínom B6. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.

Simply you Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tbl.
4,40 €

Elasti-Q Kyselina listová je doplnok stravy v tabletách, používaný ako prevencia nedostatku pyridoxínu (vitamínu B6) a kyseliny listovej, ktoré sa odporúčajú pre zdravý priebeh tehotenstva.

Salvia Paradise Lopúch väčší koreň
5,40 €

100% čistý Lopúch väčší koreň pre podporu zdravia nášho trávenia, imunity, vylučovanie, pre naše prečistenie, naše kĺby, chrupavky, dýchacie cesty, hladinu cukru v krvi.

Salvia Paradise Praslička roľná vňať
2,40 €

100% čistá Praslička roľná vňať pre zdravie našich močových ciest, pečene, srdca, ciev, dýchacieho ústrojenstva, kože, vlasov, nechtov, kostí, kĺbov. Pre udržanie si zdravé odolnosti a pre osvieženie nášho tela.

Yaomedica Dang Gui 50 ml
11,70 €

Dang Gui je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje a rozhýbava Xue (doplňuje Qi krvi).

Yaomedica Labutí šíje 50 ml
11,70 €

Labutí šije je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), rozhýbava Qi a tekutiny.

Yaomedica Rozbití blokád 50 ml
11,70 €

Rozbitie blokád je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), premieňa Xua Yu (krvné stázy) a rozbíja Zhen Jia (fixné brušnej masy).

Yaomedica Studená země 50 ml
11,70 €

Studená krajina je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny aktivuje cirkuláciu Xue (krvi) a rozbíja Xue Yu (krvné stázy).

Yaomedica Uvoľnenie dráh 50 ml
11,70 €

Uvoľnenie dráh je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny spriechodňuje a uvoľňuje Jing (dráhy, meridiány).

Yaomedica Zahřátí toku 50 ml
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahriatie toku je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny zahrieva a vyživuje dráhy Ren a Chong Mai.

Yaomedica Zbystření smyslů 50 ml
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zbystrenie zmyslov je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje Qi a krv (sleziny, pečene a obličiek), dvíha yangovou Qi a podporuje „horné otvory“.