Pharma Activ Koloidné železo + vitamín C liquid 300 ml
6,20 €

Koloidné železo vo forme mikročastíc je nevyhnutné pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebávanie železa, je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj. až vo 20× väčších dávkach ako železo vo forme tabliet.

Advance nutraceutics Tenzin 60 kapsúl
12,10 €

Prípravok Tenzin obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a normálnemu krvného tlaku.

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
5 € 4,30 €

Akcia

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.

Simply you Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tbl.
4,40 €

Elasti-Q Kyselina listová je doplnok stravy v tabletách, používaný ako prevencia nedostatku pyridoxínu (vitamínu B6) a kyseliny listovej, ktoré sa odporúčajú pre zdravý priebeh tehotenstva.

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
2,30 € 2 €

Akcia

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.

Wolfberry Praslička vňať bylinný čaj 50 g
0,80 €

Praslička vňať bylinný čaj 50g Wolfberry. Praslička roľná je typická svojou stromečkovitě vetvenou stonkou. Čaj z tejto liečivky nemá výraznú chuť ani arómu, je ale užitočný pri infekciách močového traktu, chorobách obličiek a močových ciest.

Salvia Paradise Praslička roľná vňať
2,40 €

100% čistá Praslička roľná vňať pre zdravie našich močových ciest, pečene, srdca, ciev, dýchacieho ústrojenstva, kože, vlasov, nechtov, kostí, kĺbov. Pre udržanie si zdravé odolnosti a pre osvieženie nášho tela.

Salvia Paradise Lopúch väčší koreň
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Lopúch väčší koreň pre podporu zdravia nášho trávenia, imunity, vylučovanie, pre naše prečistenie, naše kĺby, chrupavky, dýchacie cesty, hladinu cukru v krvi.

Síla jednorožce 50 ml
11,50 €

Sila jednorožca je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny posilňuje Qi a Xue (krv).

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
56,20 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

GINLAC Ženšenový kapsle 60 ks
29,70 €

Novinka

Najsilnejší ženšenový kapsule na slovenskom trhu Vyrobené z fermentovaného extraktu červeného kórejského ženšenu s celkovým obsahom ginsenoidov 140mg / g.

Dang Gui 50 ml
11,50 €

Dang Gui je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje a rozhýbava Xue (doplňuje Qi krvi).

Čistota perly 50 ml
11,60 €

Čistota perly je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny odvádza Du (toxín) z povrchových vrstiev, prečisťuje Shi Re (vlhkú horúčosť) z povrchových vrstiev a rozbíja Xue Yu (krvné stázy).

Labutí šíje 50 ml
11,50 €

Labutí šije je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), rozhýbava Qi a tekutiny.

Rozbití blokád 50 ml
11,50 €

Rozbitie blokád je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), premieňa Xua Yu (krvné stázy) a rozbíja Zhen Jia (fixné brušnej masy).

Studená země 50 ml
11,50 €

Studená krajina je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny aktivuje cirkuláciu Xue (krvi) a rozbíja Xue Yu (krvné stázy).

Uvoľnenie dráh 50 ml
11,50 €

Uvoľnenie dráh je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny spriechodňuje a uvoľňuje Jing (dráhy, meridiány).

Zahřátí toku 50 ml
11,50 €

Zahriatie toku je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny zahrieva a vyživuje dráhy Ren a Chong Mai.

Zbystření smyslů 50 ml
11,50 €

Zbystrenie zmyslov je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje Qi a krv (sleziny, pečene a obličiek), dvíha yangovou Qi a podporuje „horné otvory“.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: