Lansinoh Jednorazové vložky do podprsenky 60 ks
9,70 €

Lansinoh Jednorazové vložky do podprsenky s modrým jadrom sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a suchú podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržuje pokožku a oblečenie suché. Dve protišmykové lepiace pásky udržujú vložku na mieste.

Wolfberry Ľanový olej 250 ml
3,20 €

Ľanový olej Wolfberry 250 ml panenský v RAW kvalite je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Za studena lisovaný panenský olej v RAW kvalite vhodný ako na konzumáciu, tak na kozmetické účely.

HerbaMedica Mamofit - napätie v prsníkoch, 100 tabliet
12 €

Doplnok stravy Mamofit je doplěk stravy od Herba medica, ktorý je vhodný pre obnovenie funkciu prsných žliaz (v období tehotenstva a dojčenia). Aktívne látky v produkte napomáhajú pri nepríjemnom pocite napätia v prsníkoch. Mamofit je vhodný pre celkovú podporu zdravia žien.

Salvia Paradise Ľanové semienko kapsule
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Ľanové semienko jemne mletej kapsule bohaté na antioxidanty pre naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.

Vieste group Breast Star 60 kapslí
11,60 €

BreastStar je prírodný doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje kombináciu bylinných extraktov a vitamínov, ktorá slúži na posilnenie a udržiavanie normálnej hormonálnej rovnováhy. Účinné látky obsiahnuté v prípravku Breast Star sa používajú v prírodnej medicíne už po stáročia.