Vito life Kopřiva dvoudomá 400 mg 2 % silice, 100 tobolek

Vito life Kopřiva dvoudomá 400 mg 2 % silice, 100 tobolek

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Žihľava dvojdomá všetci veľmi dobre poznáme – dokonca aj malé deti, ktoré sa tejto zelenej pichľavé rastlinke oblúkom vyhýbajú zo strachu zo svrbiaceho popálenia. Je však možné, že ani my – dospelí, často nevieme, ako veľkú silu a moc v sebe žihľava dvojdomá v skutočnosti skrýva. Celý popis
8,50 €
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Doručenie na adresu nedostupné

Kód: 100051742001

Popis

Žihľava dvojdomá všetci veľmi dobre poznáme – dokonca aj malé deti, ktoré sa tejto zelenej pichľavé rastlinke oblúkom vyhýbajú zo strachu zo svrbiaceho popálenia. Je však možné, že ani my – dospelí, často nevieme, ako veľkú silu a moc v sebe žihľava dvojdomá v skutočnosti skrýva.

Žihľava dvojdomá podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, vylučovanie vody z organizmu a normálnu činnosť obličiek, osviežuje naše telo a dodáva mu vitalitu a energiu, prispieva k normálnej funkcii dýchacej, cievnej sústavy a prostaty či k normálnemu stavu našich vlasov, nechtov, kostí a kĺbov. Ťažko hľadať toľko komplexné konkurenciu žihľave. Legenda ľudového liečiteľstva v podobe extraktu je najľahšou cestou, ako všetky benefity ťažiť.Prídavné látky:kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)Dávkovanie:Užívajte 2 kapsuly 2× denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín Zloženie: Urtica dioica 2% extrakt 400 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý).Balenie:100 kapsúlUpozornenie:Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o výživový doplnok – nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Vyrobené v EU.
Zloženie:
 

Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt) 400 mg
Normálne funkcie dýchacieho systému
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
Vylučovanie vody z organizmu
Normálna činnosť cievnej sústavy
Normálny stav kĺbov
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
ťažké nohy
Normálna funkcia prostaty
osvieženie tela
Normálny stav kostí, vlasov a nechtov
Normálna činnosť obličiek – vylučovanie
Vitalita – energia
Obsahuje minerály, železo
Normálny stav kože