Fytofontana Stem Cel EyeBag - Sérum s kmeňovými bunkami proti očným vačkom 15 ml

Značka: Fytofontana Stem Cel Náš kód: 100000725956
Fytofontana Stem Cel EyeBag - Sérum s kmeňovými bunkami proti očným vačkom 15 ml

Partnerský predaj

Fytofontana Stem Cel EyeBag - Sérum s kmeňovými bunkami proti očným vačkom 15 ml

Sérum obsahuje výnimočnú kombináciu účinných látok, ktorá napomáha sťahovanie vačkov pod očami. Sérum je okrem účinných látok z kmeňových buniek doplnené io tetrapeptid s antiedematickým účinkom, ktorý redukuje opuch očných viečok. Celý popis

17.8

17,80 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Sérum obsahuje výnimočnú kombináciu účinných látok, ktorá napomáha sťahovanie vačkov pod očami.
Sérum je okrem účinných látok z kmeňových buniek doplnené io tetrapeptid s antiedematickým účinkom, ktorý redukuje opuch očných viečok. Klinické testy preukázali zmiernenie opuchov očného okolia už po niekoľkých týždňoch používania lieku.

Aktívne látky:

  • TrioStem 3 Complex – hlavná účinná látka séra, obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, ako je ľudský aktivátor kmeňových buniek, kmeňové bunky pomarančovníka horkého a rastlinný výťažok kmeňových buniek zo švajčiarskeho jablká. Tento komplex aktiváciou kmeňových buniek výrazne pozitívne ovplyvňuje a obnovuje pokožku tváre.
  • Peptidy – Tetrapeptid napomáha sťahovanie očných vačkov a viditeľne redukuje vodu a tuk nahromadené v očných viečkach. Acetyl-hexapeptid a heptapeptid sa aktívne podieľa na zmiernenie svalových kontrakcií. Pentapeptid, ktorý sa tiež podieľa na redukciu mimických vrások.
  • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – účinnej látky upravujú štruktúru pokožky očného okolia a podporujú vyplnenie vrások, zlepšujú štruktúru kolagénových vlákien a podporujú ich produkciu.
  • Kyselina hyalurónová – viaže vodu, a preto zohráva dôležitú úlohu v udržiavaní prirodzenej vlhkosti a zachovanie zdravej pokožky, zvyšuje vláčnosť a dodáva objem pokožke. Obsiahnutá kyselina hyaluronová je z čistých zdrojov získaná biotechnologickú cestou.
  • DMAE – napomáha regenerácii buniek.

Výsledky:

  • vzhľad opuchnutých vačkov naplnených vodou a tukom sa viditeľne redukuje,
  • kmeňové bunky pri kontakte s bunkami pokožky, po doplnení vhodných peptidov, postupne obnovujú pokožku a vyvolávajú jej rýchlejšiu regeneráciu,
  • mimické vrásky sa redukujú,
  • pokožka sa stáva vypnutú, pružnú a vitálny.
Ako používať:

Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov.

Aplikujte na okolie očí. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov nanášajte aspoň 60 dní dvakrát denne (ráno a večer), následne jedenkrát denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Značka FYTOFONTANA-STEM-C