Prípravky na zráženie, koaguláciu krvi

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na zráženie, koaguláciu krvi. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na zráženie, koaguláciu krvi doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na zráženie, koaguláciu krvi alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvia Paradise Žihľava dvojdomá list (Varianta 40 g)

Salvia Paradise Žihľava dvojdomá list

2,40 €

100% čistá Žihľava dvojdomá list pre naše močové cesty, cievy, srdce, kĺby, imunitu, prostatu, dýchacie cesty, kožu a predovšetkým pre našej vitalitu a osvieženie tela. .

Partner: Vivantis
Wolfberry Žihľava bylinný čaj 50g

Wolfberry Žihľava bylinný čaj 50g

2 €

Žihľava bylinný čaj 50g Wolfberry. Žihľava dvojdomá vňať 50 g je známou liečivkou, z ktorej možno pripraviť čaj. Ten je známy tým, že čistí ľudský organizmus a posilňuje mnoho jeho funkcií. Zvonka sa nálev používa aj vo forme šampónov a vlasových balzamov.

Partner: Vivantis
Vieste group Vitamín D3 + K2 30 tablet

Vieste group Vitamín D3 + K2 30 tablet

6,80 €

Doplnok stravy Vitamín D3 + K2 obsahuje prírodný vitamín K s vysokou Biodostupnosť – menachinon- 7 (MK-7) získavaný zo semien sóje, ako výsledok fermentácie s podielom baktérií Bacillus subtilis natto.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Vápnik + D3 + K2 90 kapsúl

Natural Medicaments Vápnik + D3 + K2 90 kapsúl

8,40 €

Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí, zubov, správnu činnosť svalov, nervov aj normálny zrážanlivosť krvi. Vitamín K2 tiež podporuje normálny stav kostí a krvnú zrážanlivosť. Vitamín D3 prispieva k zdravej hladine vápnika v krvi, podporuje zdravie svalov aj imunitného systému.

Partner: Vivantis
Pharma Activ Osteo max forte 1200 mg 90 tabliet

Pharma Activ Osteo max forte 1200 mg 90 tabliet

11,90 €

Osteo Max Forte 1200 mg je doplnok stravy obsahujúci unikátnu morský komplex AquaminTM, ktorý je zdrojom vápnika, horčíka a ďalších až 74 minerálov. Vápnik pochádzajúci z AquaminuTM je zo 100% organický a prírodné. Je získavaný z mineralizovaných morských rias rodu Lithothamnion sp.

Partner: Vivantis