Allnature Dezén - extrakt z rastliny Stevia rebaudiana 50 ml

Allnature Dezén - extrakt z rastliny Stevia rebaudiana 50 ml


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Stevie je prírodné sladidlo bez kalórií, ktoré má skvelú chuť, žiadne kalórie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru alebo umelých sladidiel pre osladenie nápojov (kávy, čaju) a všetkých typov potravín. Celý popis

8.5
8,50 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002272078

Popis

Popis produktu

Stevie je prírodné sladidlo bez kalórií, ktoré má skvelú chuť, žiadne kalórie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru alebo umelých sladidiel pre osladenie nápojov (kávy, čaju) a všetkých typov potravín. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodné pre diabetikov alebo pri kontrole hmotnosti.

Stevia rebaudiana (skrátene stevia) je rastlina pochádzajúca z južnej Ameriky, kde je tiež už po stáročia používaná ako prírodné rastlinné sladidlo. Látky tejto rastliny obsiahnuté v listoch vyvolávajú pocit sladkej chuti, majú nulovú energetickú hodnotu a sú až 250× sladšie ako cukor. V listoch stevie sú okrem iného tiež obsiahnuté proteíny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápnik, draslík, sodík, magnézium, zinok a vitamíny A a C.

Dávkovanie:

Podľa potreby na sladenie nápojov i pokrmov.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Nemecko.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Steviozid (tekutina)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia roztoky
Štítok bez laktózy, bez lepku, bez pridaného cukru, vege, vegán
Časti tela a problematiky Sladidlá, Sladidlá pre diabetikov