Salvia Paradise Ašvaganda - vitánie n. s. BIO 20 x 2 g

Salvia Paradise Ašvaganda - vitánie n. s. BIO 20 x 2 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ašvaganda (vítaním) nálevové sáčky pre našu duševnú rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukčnej funkcie, únavu, spánok. Bylina je významný adaptogén a antioxidant. Celý popis
4,30 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Kód: 100005903612

Popis

Ašvaganda (vítaním) nálevové sáčky pre našu duševnú rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukčnej funkcie, únavu, spánok. Bylina je významný adaptogén a antioxidant.

Ašvaganda je trvalkou dorastajúca výšky až 80 cm. Pôvodom je z Malej Ázie. Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant. Prispieva k ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok, napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa. Podporuje duševné zdravie, dodáva energiu a má vplyv na vitalitu človeka. Užívanie ašvagandy sa odporúča vo vyššom veku. Ovplyvňuje mentálne a kognitívne činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu. Má blahodárny vplyv na reprodukčné funkcie, je vhodná pre páry snažiace sa o počatie. Pozitívne pôsobí na normálnu činnosť dýchacieho a kardiovaskulárneho systému. Je prospešná pre pokožku.Prídavné látky:

Nálevové čajový sáčok

Dávkovanie:

Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml práve vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne. Druhú dávku odporúčame užiť najneskôr do 17 hodín.

Upozornenie:

doplnok stravy

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Vítaním spavá (Ašvagandha, Withania somnifera)
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
adaptogén
Duševná a kognitívna činnosť
Duševné zdravie a relaxácia
Koncentrácia, únava