U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na únavu a nedostatok energie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na únavu a nedostatok energie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na únavu a nedostatok energie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

IQ MAG  horčík 375 mg + B6 + kyselina listová 30kapsúl

IQ MAG horčík 375 mg + B6 + kyselina listová 30kapsúl

5,85 €

100% denná dávka. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vhodné požitie pri: strese, únave, vyčerpaní, pravidelnej konzumácii alkoholu, športovej a fyzicky náročnej aktivite, svalových kŕčoch, žalúdočných a črevných kŕčoch alebo zažívacích problémoch.

Partner: Widerio
-17%
StressFix
5x

StressFix

59 €
48,90 €

StressFix je prírodný a certifikovaný výživový doplnok, vhodný pri psychických poruchách, nervozite stresu a pri problémovom spánku.

Partner: StressFix
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapsúl
7x

Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapsúl

24,40 €

Cordyceps alebo Húsenica čínska je úplne unikátny doplnok stravy, pretože obsahuje vysoko účinné extrakty liečivých húb a bylín. Húsenica čínska je vzácny druh parazitujúcej huby, ktorá sa nachádza vo vysokých nadmorských výškach čínskych horských masívov.

Partner: Vivantis
MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
3x

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

7,10 €

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.

Partner: Vivantis
MedPharma B-komplex Forte 30 + 7 tablet ZD ARMA
3x

MedPharma B-komplex Forte 30 + 7 tablet ZD ARMA

2,70 €

B-komplex Forte je účinnou formou príjmu komplexu vitamínov skupiny B. Vitamíny B3, B5, B6, B12 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a na normálne psychickej činnosti.

Partner: Vivantis
MedPharma Ginkgo biloba 30 mg + guarana 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
5x

MedPharma Ginkgo biloba 30 mg + guarana 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

6,80 €

Ginkgo biloba (ginko dvojlaločné) je strom, z ktorého listov sa získava výťažok, ktorý využíva tradičná čínska medicína už 5000 rokov. Ginkgo biloba prispieva k normálnej činnosti srdca, krvných ciev, mozgu, nervovej sústavy a svalov. Guarana obsahuje kofeín a veľké množstvo trieslovín.

Partner: Vivantis