ALPHAMED HORČÍK 300 mg + Vitamín D3, 60 + 30 tabliet zdarma

ALPHAMED HORČÍK 300 mg + Vitamín D3, 60 + 30 tabliet zdarma

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Horčík (magnézium) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, zníženiu vyčerpania a únavy, normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí a zubov a k rovnováhe elektrolytov. Celý popis
6,50 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100057723914

Popis

Znižuje mieru únavy a vyčerpania

Horčík (magnézium) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, zníženiu vyčerpania a únavy, normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí a zubov a k rovnováhe elektrolytov. Podieľa sa tiež na procese delenia buniek.

Horčík:

1

Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy

5

Prispieva k normálnej funkcii svalov

2

Znižuje mieru únavy

10

Ovplyvňuje psychické činnosti

Zloženie: oxid horečnatý (horčík), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), farbivo (dioxid titaničitý), stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), leštiaca látka (polyvinylalkohol), zvlhčovadlo (polyetylénglykol), stabilizátor (polydextróza), leštiaca látka (mastenec), kolekalciferol (vitamín D3). 

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

Hmotnosť: 73,5 g 

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Ukladajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25°C.