Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí
10,10 € 9,80 €

Ženšen kórejský prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Pharma Activ Melatonín Mučenka Medovka B6 100 tablet
11,20 €

Melatonín Mučenka Medovka B6 prispieva k zlepšeniu kvality spánku, napomáha zaspávanie. Jeho hlavnou funkciou je kontrola biorytmu spánku a bdelosti. Účinok melatonínu je navyše podporený bylinami mučenkou, medovkou a vitamínom B6.

Salvia Paradise Ženšen pravý 6-ročný - Ginseng BIO kapsule
18,30 €

Kapsule sú vyrobené z Ženšenu bieleho BIO 6letého, kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Ženšen má priaznivý účinok na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.

Energy Vitaflorin 90 kapsúl
19,40 €

Vitaflorin je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prírodné vitamíny, minerály a biologicky aktívne látky. Vitaflorin doplňuje tieto pre život nevyhnutné látky do tela pri ich nedostatku alebo zvýšenej potrebe (napr.

Swedish Nutra MAN MULTIVITAMIN Daily Supplement 500ml
23,85 € 22,85 €
+ doprava zadarmo

Overený komplex vitamínov, minerálov a stopových prvkov dostane každého muža.Pokroková zložka Man Bio-Active Life vie všetko , čo muž potrebuje vo svojom každodennom živote.S vitamínmi a minerálmi pre podporu a posilnenie imunity,kardio a metabolizmu.

Salvia Paradise Ašvaganda koreň mletý
12 €

100% Ašvaganda (vítaním) koreň jemne mletý pre našu duševnú rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukčnej funkcie, únavu, spánok. Bylina je významný adaptogén a antioxidant.

Natures Aid Ubiquinol - 50 mg (redukovaný koenzým Q10) cps.30
15,70 €

Prípravok ubiquinol od britskej firmy Natu res Aid s tradíciu od roku 1981, poskytuje dávku 50 mg ubiquinol, redukované forme koenzýmu Q10 v jednej kapsule. Je vhodný pri užívaní statínov (liekov určených pre zníženie cholesterolu), pri zvýšenej záťaži, nadmernom strese a pri pribúdajúcim veku. .

Salvia Paradise Sladké drievko korenie
1,50 €

100% čistá Sladké drievko rezaný koreň pre naše zdravé trávenie, imunitu, energiu, nervy, duševné zdravie, močové a dýchacie cesty, prostatu, pokožku. .

NUTRICIUS Vitamín B12 EXTRA 90 tbl.
7,10 €

Vitamín B12 EXTRA je prípravok, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Pharma Nord Bioaktívny Selén + Zinok FORTE 60 tablet
13,20 €

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Elanatura Aswagandha extrakt 60 kapslí
14,70 €

Ashwagandha od Elanatury obsahuje extrakt z koreňa rastliny Withania somnifera v dávke 450 mg v jednej vegetariánske kapsule. Aswagandha bola po niekoľko tisícročí využívaná v tradičnej indickej Ajurvéda. .

Salvia Paradise Rozchodnica - rhodiola AF tinktúra
5,50 €

100% čistá Rozchodnica ružová tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho srdca, ciev, krvného tlaku, trávenie, fyzickej kondície, výkonosti a pre uchovanie si našich mentálnych, psychických funkcií.

ActivLab Ashwagandha 60 tabliet
11,20 €

Ashwagandha, tiež indický ženšen, je klasifikovaná ako adaptogénnu látka alebo bylina, ktorá podporuje imunitu tela a prispieva k optimálnej duševnej a kognitívne činnosti. Suplementácia Ashwagandha je odporúčaná najmä počas obdobia stresu, únavy alebo problémov s koncentráciou.

Salvia Paradise Schizandra - Klanopraška kapsule
15,20 €

100% čistá Klanopraška – Schizandra je rastlina bohatá na antioxidačné a adaptogénny látky, ktoré podporujú naše zdravé mentálne funkcie, psychickú aktivitu, trávenie, dýchacie cesty, prispievajú k prečistenie organizmu. Kapsule umožňujú jednoduché užívanie.

Energy King Kong 30 ml
16,80 €

Prípravok King Kong uľahčuje maximálnu premenu energie do svalov. Jedná sa o širokospektrálny regeneračný preparát s anabolickým efektom. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, obličiek a močového mechúra.

Simply you De-press 60 tob.
11 €

De-press je prípravok obsahujúci silnú dávku valeriány lekárskej, ktorý prispieva k dosiahnutiu duševnej pohody a vyrovnávanie sa stresom, a tiež Šafran siaty pre dosiahnutie dobrej nálady.

Allnature Stres bylinný extrakt 60 pastiliek
12,70 €

Depresia bylinný extrakt – Zo stresu a depresie vznikajú rôzne choroby a trpí aj psychika. Je dobré tieto príznaky nepodceňovať, pretože prílišný nápor starostí dokáže oslabiť naše zdravie.

Allnature Hloh ostrotrnný bylinné kvapky 50 ml
5,20 € 3,70 €

Hloh ostrotrnný bylinné kvapky znižujú krvný tlak, podporujú činnosť srdca a ciev, pomáhajú pri nespavosti, bojujú proti stresu. Hloh ostrotrnný sa v čínskej tradičnej medicíne používa od nepamäti.

Allnature L-tryptofán + vitamín B6 60 tbl.
7,20 €

L-tryptofán + vitamín B6 je prípravok, ktorý v organizme vytvára neurohormón dobrej nálady – serotonín. Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania.

Allnature Ľubovník bylinný extrakt 60 pastiliek
12,70 €

Ľubovník bodkovaný (latinsky Hypericum perforatum) upokojuje psychiku, zmierňuje dopad zlej nálady. Má vplyv aj na hormonálnu rovnováhu a menštruáciu. Nehodí sa pre ľudí s cukrovkou, s nízkym tlakom a onkologickými problémami.

Hepatica Ecdysterone 90 kapsúl
26,20 €

Ecdysterone je bylinný výťažok z koreňa leuzey v kapsuliach. Slúži ako základný stavebný kameň silových športovcov východného bloku. základ pre silových športovcov zameraný na svalovú hmotu a silu 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu.

NUTRISTAR Brahmi Plus 60 cps.
10 €

Brahmi Plus podporuje normální činnost mozku a paměti. Má vliv na koncentraci a zlepšení kognitivních schopností.

Salvia Paradise Eleuterokok AF tinktúra
5,50 €

100% čistý Eleuterokok tinktúra s adaptogénnym aj antioxidačným účinkom pre našej fyzickú i duševnú výkonnosť, imunitu, krvný tlak i relaxáciu.

Salvia Paradise Rozchodnica - Rhodiola koreň
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Rozchodnica ružová koreň bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho srdca, ciev, krvného tlaku, trávenie, fyzickej kondície, výkonosti a pre uchovanie si našich mentálnych, psychických funkcií.

Salvia Paradise Schizandra - Klanopraška AF tinktúra
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Klanopraška – Schizandra je rastlina bohatá na antioxidačné a adaptogénny látky, ktoré podporujú naše zdravé mentálne funkcie, psychickú aktivitu, trávenie, dýchacie cesty, prispievajú k prečistenie organizmu. Tinktúra s 0% alkoholu umožňuje jednoduché užívanie.

Vieste group Breast Star 60 kapslí
11,60 €

BreastStar je prírodný doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje kombináciu bylinných extraktov a vitamínov, ktorá slúži na posilnenie a udržiavanie normálnej hormonálnej rovnováhy. Účinné látky obsiahnuté v prípravku Breast Star sa používajú v prírodnej medicíne už po stáročia.

ActivLab Bacopa 60 kapslí
11,20 €

Bacopa je doplnok stravy obsahujúci štandardizovaný extrakt z listov Bakopa drobnolisté (Bacopa monnieri). Suplementácia Bacopa je odporúčaná najmä počas obdobia intenzívneho učenia, stresu alebo problémov s koncentráciou. Produkt je možné používať dlhšiu dobu. .

ActivLab Rhodiola 60 kapslí
11,20 €

Rhodiola je doplnok stravy so štandardizovaným extraktom z Rozchodnica ružovej (Rhodiola rosea). Je vhodný pri únave vyvolané stresom, pri bolestiach hlavy a pri problémoch so spánkom. Výrobok je možné používať dlhšiu dobu.

Aimil Pharmaceutical AIMIL ANTI-STRESS BIO 60 kapslí
10,20 €

Aimil ANTI-STRESS BIO, prírodný doplnok stravy obsahuje: Bazalku, obsahujúce antioxidanty, pôsobiace proti stresu a podporujúce imunitný systém. Vítaním, ktorá podporuje normálny duševné zdravie, pôsobí proti stresu a podporuje spánok.

Aimil Pharmaceutical BRAHMI 60 kapslí
9 €

Brahmi je v ajurvédě považováno za důležitou bylinu zejména pro duševní zdraví a kognitivní funkce: myšlení, poznávání a koncentraci a paměť. Přispívá k duševnímu zdraví, k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

Aimil Pharmaceutical TULSI 60 kapslí
9 €

Tulsi je v ajurvédě nejposvátnější bylinou, je jedinečná a nedostižná. Podporuje vitalitu, snížení stresu, obranyschopnost duševní, kognitivní činnost a imunitní systém.

Allnature Kozlík bylinný extrakt 60 pastiliek
12,70 € 8,50 €

Kozlík je balzamom pre nervy, zmierňuje následky stresu. Potláča stav úzkosti. Napomáha k pokojnému spánku. Je vhodný pri menštruácii. Má dobrý vplyv na cirkuláciu krvi. Obsahuje horčiny, triesloviny, alkaloidy, valepotriáty, cukry, mono a seskviterpenty, flavonoidy. Extrakt má navyše aj vitamín C.

Allnature Kozlík lekársky bylinné kvapky 50 ml
5,50 €

Kozlík lekársky sa v čínskej tradičnej medicíne používa dokonca od nepamäti. V čom je jeho tajomstvo? Obsahuje jedinečnú kombináciu kyseliny Kozlíková, trieslovín, flavonoidov, valepotriátu a alkaloidov.

Allnature Medovka lekárske bylinné kvapky 50 ml
5,20 € 3,70 €

Medovka lekárska bylinné kvapky bojujú proti stresu, pomáhajú pri nespavosti, podporujú dobré trávenie. Medovka lekárska je pre svoje liečivé účinky používaná už babičkami našich prababičiek. Obsahuje jedinečnú kombináciu silíc, trieslovín, kyselín, horčinu, flavonoidov a minerálnych látok.

Allnature Praslička vňať 50 g
2,10 €

Praslička vňať podporuje normálnu funkciu vylučovanie, prospieva stavu pokožky, vlasov a nechtov a pôsobí antioxidačne. Zároveň prospieva nervovej rovnováhe, celkovému upokojeniu a relaxáciu. Podporuje tiež flexibilitu kĺbov. .