Puori V - multivitamín

Puori V - multivitamín

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vhodné pre vegánov. V balení je 60 kapsúl. Prispieva k normálnej funkcii srdca, nervového systému a imunity Vitamíny B2, B3, B5, B6, foláť, vitamín B12, vitamín C a železo pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie Vitamín B2, Vitamín C, Vitamín E, Zinok, Meď a Selén chránia bunky pred oxidatívnym stresom Celý popis
33 €
Vrátane DPH
31 €
Partner: Puori

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100042948434

Popis

Prečo vznikol produkt V od Puori?

Tento produkt bol vyvinutý ako doplnok k štandardnému ale hlavne k rastlinnému stravovaniu. Pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromis v kvalite, správnom zložení a forme jednotlivých vitamínov a minerálov.

Prečo by ste mali užívať Puori V?

Puori V je komplex špeciálne vybraných vitamínov aminerálov vo forme 13 esenciálnych vitamínov a 9 minerálov. Použité formy a množstvo každého jednotlivého vitamínu a minerálu boli starostlivo vybrané na základe najnovšieho výskumu a znalostí v tejto oblasti. Využívame najlepšie vstrebateľné formy pri dodržaní vegánskeho prístupu bez živočíšneho vstupu.

Zdroje v produkte Puori V?

Lišajník je plesňový typ a dobrý rastlinný zdroj vitamínu D, ktorý poskytuje prírodný vitamín D v najbioaktívnejšej forme, vitamín D3 (cholekalciferol).

Metyl- a adenosylkobalamín, ktorý je aktívnou formou vitamínu B12. Forma, ktorú môže telo absorbovať, a ktorá je súčasťou dôležitých procesov tela.

Vitamín K2 je vyrobený z niektorých špecifických baktérií a je vysoko biologicky dostupný.

Kapsula v Puori V je vegánska a vyrobená z rastlinných vlákien a krásna fialová farba pochádza z fialovej mrkvy, ktorá sa extrahuje a pridáva do kapsuly.