Herb Pharma Aurecon dry spray na vysušenie ucha 50 ml

Značka: Herb Pharma Náš kód: 100004100386

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Herb Pharma Aurecon dry spray na vysušenie ucha 50 ml

Aurecon Dry spray je určený na odstránenie vody v uchu. Fyzikálne vlastnosti denaturovaného liehu, ktorý sa nachádza v prípravku, urýchľuje vyparovanie vody z ucha a tým napomáha vysušenie vonkajšieho zvukovodu. Celý popis

6.3

6,30 € vrátane DPH

Náš kód: 100004100386

Popis

Popis produktu

Aurecon Dry spray je určený na odstránenie vody v uchu. Fyzikálne vlastnosti denaturovaného liehu, ktorý sa nachádza v prípravku, urýchľuje vyparovanie vody z ucha a tým napomáha vysušenie vonkajšieho zvukovodu.

Starostlivosť o ucho je potrebné venovať potrebnú pozornosť, pretože v dôsledku nedostatočnej hygieny zvukovodu sa môže jeho priechodnosť zhoršiť. Zvýšenú opatrnosť musíme venovať ušné hygiene v prípade pobytu vo vode, pretože sa často stáva, že sa voda dostane do ucha. V ňom môže rozpustiť kyslú ochrannú vrstvu zvukovodu a rozmočiť kožu. Dôsledkom toho môže uvoľnená ochranná vrstva vytvoriť vhodné prostredie pre baktérie a mykózy.

Vlhké prostredie vytvára priaznivé podmienky pre mikroorganizmy a ich rozmnoženie môže spôsobiť rôzne ušné problémy. Z tohto dôvodu je dôležité, aby sa po kontakte s vodou voda z ucha odstránila. Tým je možné predísť nepríjemnostiam spojeným s ochorením ucha. Na začiatku sú príznaky, ako je svrbenie, mierny výtok z ucha, búšenie v uchu.

Časom sa to môže zhoršiť až v intenzívnej bolesti, zvýšenú teplotu, hnisavý výtok z ucha, ktoré z dlhodobého hľadiska môžu viesť aj k zhoršeniu sluchu.

Prípravok Aurecon Dry spray obsahuje:
  • Denaturovaný lieh – behom niekoľkých minút odstráni prebytočnú vlhkosť, a preto predstavuje účinnú pomoc pri predchádzaní rôznym ušnom problémom.
  • Výťažkom z skalnice strešného – bol v ľudovom liečiteľstve nenahraditeľným prostriedkom pri liečbe bolesti ucha

.

Skalnica obsahuje flavonoidy, triesloviny, fenylkarbonové kyseliny a iné účinné látky, ktoré zmierňujú zápalové procesy a zároveň svojimi antioxidačnými účinkami napomáhajú zabrániť tvorbe škodlivých voľných radikálov.

 

  • Výťažok z aloe vera – obsahuje aj biologicky aktívne a hodnotné účinné látky ako sú saponíny, rastlinné kyseliny, antrachinóny a vitamíny

. Vďaka nim dochádza k zmierňovaniu zápalových procesov, k upokojeniu, tlmenie bolesti a regeneráciu tkaniva, čím sa zvyšujú unikátne vlastnosti výrobku Aurecon dry spray.

 

Prídavné látky:

glycerín, denaturovaný lieh, extrakt z skalnice strešného (Sempervivum tectorum L.)

Ako používať:

Aplikujte Aurecon dry spray po akomkoľvek kontakte s vodou napr. po plávaní, kúpanie či sprchovaní. Priložte trysku ušného spreja k vonkajšiemu zvukovodu a stlačením pumpy vstreknite 1–2× do každého ucha. V prípade potreby postup zopakujte. Po použití trysku opláchnite vlažnou vodou.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte Aurecon dry ušný sprej v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri prudkej bolesti, zvýšenie teploty, hučanie v ušiach, hnisavom výtoku z ucha, zhoršenie sluchu. V prípade týchto príznakov vyhľadajte svojho ošetrujúceho lekára. Deti a staršie osoby môžu liek používať len pod dohľadom inej osoby. Trysku si nedávajte príliš hlboko do ucha, aby ste si neporanili ucho. Prípadná zmena farby roztoku a jemné usadeniny môžu byť spôsobené obsiahnutými rastlinnými zložkami, ktoré však kvalitu výrobku neovplyvňujú.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Aloe vera (Barbadensis Miller, extrakt)
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Napätie – únava
Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
Normálna hladina cukru v krvi
(Pred) menštruačné & komfort
Normálne funkcie črevného traktu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Štítok Přírodní
Časti tela a problematiky Sluch, Sluch, uši