Salvia Paradise Ginkgo biloba - Jinan list (Varianta 1000 g)

Značka: Salvia Paradise Náš kód: 100004302958

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Salvia Paradise Ginkgo biloba - Jinan list (Varianta 1000 g)

100% čistej Ginkgo listy plné antioxidantov pre našej pamäť, mozgové funkcie, prekrvenie, oči, sluch. Celý popis

18.1

18,10 € vrátane DPH

Náš kód: 100004302958

Popis

Popis produktu

100% čistej Ginkgo listy plné antioxidantov pre našej pamäť, mozgové funkcie, prekrvenie, oči, sluch.

Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rástla už v čase dinosaurov) s veľmi vysokou odolnosťou voči nepriaznivým okolitým vplyvom. V Číne je používaná ako liek už 5 tisíc rokov. O jej váženosti svedčí aj štatút národného stromu Číny. Vo fytoterapii je užívanou časťou list.

Základným účinkom ginkgo je rozširovanie kapilár v periférnom cievnom riečisku a podpora prietokových vlastností krvi (vazodilatácia). Ginko dvojlaločné umožňuje prekrvenie aj tých najmenších žiliek v celom organizme a tým prenos dôležitého kyslíka a glukózy. Následkom je dostatočné prekrvenie mozgu, čo má vplyv na všetky kognitívne funkcie, ako sú pamäť, schopnosť porozumieť, vyjadrovať sa, koncentrovať sa a riešiť problémy.

Použitie je vhodné ako pre študentov, ľudí s psychicky náročným zamestnaním či staršie ročníky obyvateľov s potrebou udržiavať svoje kognitívne funkcie v dobrej kondícii. V porovnaní s kávou je účinok ginkga dlhodobejšie, bez následnej únavy po odznení účinku. Ginkgo má vplyv na správnu cirkuláciu krvi, čím zmierňuje tzv. pocit ťažkých nôh. Mikrocirkulácie krvi pôsobí na normálnu prekrvovanie končatín a odporúčame užívať ľuďom s touto zníženou schopnosťou. Ginkgo je silný antioxidant pomáhajúci odstraňovať odpadové látky z tela.

Ginkgo biloba prispieva k udržaniu normálneho cievneho a žilového zdravie, podporuje pamäť a má blahodarný vplyv na duševný pokoj. Účinok prekrvenie nastupuje vcelku rýchlo po užití, avšak trvalého zlepšenia stavov dosiahneme až dlhodobým užívaním.

100% -ne čistý Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) list

Dávkovanie:

Tri malé polievkové lyžice sušenej ginkgo biloby zalejeme 500 ml vriacej vody a necháme cca 10 min. lúhovať. Popíjame počas celého dňa, každý deň. Pre trvalé účinky je potrebné ginkgo užívať pravidelne a dlhodobo.

Upozornenie:

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba, listy)
antioxidant
Normálna činnosť mozgu
duševná rovnováha
Mikrocirkulácia krvného systému
kognitívne funkcie
Periférny obehový systém – oči – počutie

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia sypané
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Vegan, Vege
Časti tela a problematiky Antioxidanty, Byliny a bylinky, Duševné zdravie, myseľ, nálada, Hlava, Mikrocirkulácia krvi, Riedenie krvi, Sluch, Sluch, uši, Zrak
Varianta 1000 g